• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka britanski trg - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka britanski trg - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka britanski trg

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka britanski trg" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 900.000 €, 182,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

LOKACIJA Ekskluzivna lokacija, jedna od naljepših četvrti u gradu, svega 500m od Britanskog trga i Ilice. Jako miran i zeleni predio s prekrasnim pogeldom. Atobusna stanica prve zone javnog gradskog prijevoza nalazi se na 2 minute hoda od stana i ide direktno na Britanski trg gdje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 389.000 €, 95,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Britanski trg, Buconjićeva ulica, prodaja, 4-soban stan, 95m2 Stan je smješte na 2. katu zgrade sa AB konstrukcijom u mirnoj ulici nadomak Britanskog trga i Ilice. Izvrsnog je rasporeda, sa velikim otvorima, puno svjetla i 2 balkona. U potresima nije pretrpio nikakva oštećenja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb ? Britanski trg, Buconjićeva ulicaAdaptiran i uređen četverosoban stan smješten u prizemlju dobro održavane i kvalitetne zgrade.Stan se sastoji od ulaznog prostora, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, dvije spavaće sobe, radne sobe te dvije kupaonice ? jedna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, Britanski trg, trosoban stan s upisanih 68 m2 na 4. katu stambene zgrade s liftom te postoji mogućnost uređenja roh bau prostora bruto površine 37 m2 na etaži iznad za što postoji pravomoćna građevinska dozvola, ukupno 101 m2.Prva etaža se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 420.000 €, 112,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

LOKACIJA Stan se nalazi na II katu dobro odražavane zgrade, bez lifta, u Kačićevoj ulici, 50m od Britanskog trga. U neposrednoj blizini nalazi se Britanski trg, Ilica, tržnica, mnoštvo trgovina, restorana, kafića, banke, pošta, ljekrane, DM, škole itd. Najbliža tramvajska i autobusna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 448.000 €, 142,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrani četverosobni stan površine 142 m² smješten na trećem katu stambene zgrade iz 1895. godine, na jednoj od najprestižnijih lokacija u Zagrebu, Britanskom trgu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka, tri velike spavaće sobe,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 430.000 € na 420.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 420.000 €, 112,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 420.000 €
21.03.2026 - 430.000 €
18.04.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID-14298 Top lokacija, kod Britanskog trga, Prekrasan četverosoban komforan stan površine 112 m2, na drugom katu zgrade koja je građena 1922 godine. Zgrada nema dizalo. Kompletna adaptacija stana izvedena je 2018 godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 685.000 €, 190,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I. katu austrougarske zgrade u centru Zagreba. U blizini se nalaze Britanski trg, Ilica, mnoštvo trgovina, restorana i kafića, ljekrana, škole, fakulteti, vrtić itd. najbliža tramvajska....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 319.000 €, 120,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BRITANSKI TRG, 90 m2, 4-soban Prodaje se dvoetažan četverosoban stan površine 90 m2 u visokom prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960. godine, ima ukupno 3 kata te se nalazi u ulici Ulica Paškala Buconjića.. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 250.000 €, 51,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Agencija Sky nekretnine predstavlja trosoban stan na izvrsnoj lokaciji, u kvartu Gornji Grad ? Medveščak. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade izgrađene 1938. godine. Njegova površina iznosi 51,15 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika, open-space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....