• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka adaptiran zadnj - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka adaptiran zadnj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka adaptiran zadnjih 7 dana pala cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka adaptiran zadnjih 7 dana pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 205.000 € na 199.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 199.000 €, 72,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 250.000 €
15.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 205.000 €
17.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Donji Bukovac, Bukovačka cesta ? novoadaptirani trosoban stan s dvorištem. Moderan i kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m2, smješten u prizemlju uredno održavane manje stambene zgrade (zelena naljepnica) u mirnom dijelu Donjeg Bukovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 € na 150.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 160.000 €
20.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Turnić - prodaja stana sa balkonom, 31m2! Na prodaju je funkcionalan i uredan stan površine 31 m smješten u naselju Turnić u Rijeci. Stan je adaptiran te spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od jedne sobe, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice, a dodatnu vrijednost....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 165.000 € na 159.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Kozala, 159.000 €, 46,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 165.000 €
23.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KOZALA - 2S+DB u manjoj zgradi Prodajemo 2S+DB stan površine 46 m2. Nalazi se u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Smjestio se u prizemlju zgrade i pripada mu okućnica na korištenje. Sastoji se od kuhinje s blagavaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice. Iz....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 265.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Grbci, 265.000 €, 85,41 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 301.000 €
14.04.2026 - 285.000 €
19.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA, GORNJI ZAMET - Prostran obiteljski stan s terasom i pogledom na more U ponudi imamo funkcionalan i svijetao stan na traženoj lokaciji na Gornjem Zametu (Grbci), idealan za obiteljski život ili investiciju. Stan se nalazi na prvom katu uredne stambene zgrade novije gradnje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 205.000 € na 199.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 199.000 €, 71,12 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 250.000 €
18.04.2026 - 230.000 €
28.04.2026 - 215.000 €
01.05.2026 - 205.000 €
18.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

MAKSIMIR ? Bukovačka ulica | 3-soban | 72 m² | top lokacija Cijena 199.000€ Prodaje se potpuno adaptiran trosoban stan površine 72 m² na odličnoj lokaciji u Maksimiru, u Bukovačkoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od parka Maksimir i KBC-a. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 225.000 € na 220.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 225.000 €
20.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan na 9. katu zgrade ukupne površine 59,47 m2 u ulici Ivanićgradska na Pešćenici. Zgrada je građena 1973 godine u potresu nije pretrpjela oštećenja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagavaonicom, dnevnog boravka, 1 spavaće sobe, kupaonice, toaleta,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 204.990 € na 198.990 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 198.990 €, 72,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 204.990 €
17.05.2026 - 198.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - PRILIKA NIJE SUTEREN LUKA-0996708249 Na prodaju je trosoban stan sa dvorištem na Bukovcu (Maksimir). Površina stana iznosi 72m2 uz pripadajuće spremište. Stan se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade od ukupno 2 kata. Stan se sastoji od: 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 € na 230.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Strogi centar Zagreba, Draškovićeva ulica ? uređen dvosoban stan 54 m2 + ostava 4 m2 U ekskluzivnom zastupanju nudimo na prodaju izuzetno atraktivan dvosoban stan površine 54 m2, smješten na 2. katu uredne i održavane zgrade u samom srcu Zagreba, na jednoj od najtraženijih gradskih....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 460.000 € na 425.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 425.000 €, 80,60 m2 cca 5270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 460.000 €
22.05.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.njuskalo.hr

TREŠNJEVKA SJEVER ? UREĐEN 4-SOBAN STAN Na prodaju je potpuno uređen i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Trešnjevka sjever. Stan se sastoji od funkcionalnog četverosobnog rasporeda, obiluje prirodnim svjetlom te ima obračunsku površinu od 80,60....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 284.000 € na 277.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Centar, 277.000 €, 82,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 284.000 €
18.05.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novoadaptiran stan površine 82 m² koji predstavlja savršen spoj modernog uređenja, funkcionalnosti i izvrsne lokacije. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade te je spreman za useljenje, a posebna prednost je što nakon kompletne renovacije u stanu još nitko nije boravio.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka adaptiran zadnjih 7 dana pala cijena (30)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana pala cijena (10)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka adaptiran pala cijena (4)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka adaptiran zadnjih 7 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr