• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka Najnovije park - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka Najnovije park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka Najnovije park porasla cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije park porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 651.672 € na 684.072 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 684.072 €, 125,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 651.672 €
22.05.2026 - 684.072 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih rezidencijalnih adresa u Zagrebu, u mirnom zelenilu Srebrnjaka, nudi se lijepi četverosobni stan površine 126,68 m² smješten u novijoj zgradi s ukupno samo tri stambene jedinice. Tih, zelenilom bogat kvart koji s obzirom na blizinu centra....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan s u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S18, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S15, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 242.800 €
22.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan u rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S13, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 214.000 € na 218.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Vojak, 218.000 €, 54,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 214.000 €
22.05.2026 - 218.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na izuzetno traženoj lokaciji u Rijeci, u mirnoj i elitnoj četvrti Vojak na Trsatu, u blizini Kampusa, prodaje se stan ukupne površine 53,76 m² smješten na trećem katu uredne zgrade s liftom. Stan se sastoji od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje, hodnika i kupaonice te pruža funkcionalan....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S8, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 566.561 € na 587.941 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, 587.941 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 566.561 €
22.05.2026 - 587.941 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje unutar projekta Sunny Cliff Residence, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Stan je idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i prostranoj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije park porasla cijena (13)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka park porasla cijena (3)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije porasla cijena (1)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije park (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine