• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 Zadnjih 1 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 Zadnjih 1 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 60,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

LOKACIJA: Stan, ukupne površine 60,35 m2, nalazi se u Novoselcu, Gornja Dubrava, 12 km od Trga bana Josipa Jelačića. Javni prijevoz dostupan je autobusom, najbliža autobusna stanica udaljena je 200 m od zgrade. Osiguran prijevoz školskim autobusom. OPIS: Zgrada je završena prije par....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 249.000 € na 229.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 249.000 €
22.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 60,79 m² u mirnom i obiteljskom dijelu Buzina. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade građene 2006. godine, koja ima ukupno 2 kata. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 249.000 €, 59,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Dubravi, smjestio se ovaj pažljivo održavan dvosoban stan površine 59 m², idealan za sve koji traže spoj funkcionalnosti, udobnosti i praktične svakodnevice. Smješten na 1. katu uredne zgrade s liftom, stan pruža osjećaj toplog doma već pri prvom ulasku.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ravnice - II Maksimirsko naselje - stan u zgradi građenoj 1985. g. Nalazi se na 1. katu (zgrada ima 7 katova, te 2 lifta). Sastoji se od: ulaznog hodnika (3,9m2), dnevnog boravka (20,8m2), kuhinje sa blagovaonicom (9,4m2), hodnika (2m2), spavaće sobe (14,2m2), kupaonice (3,7m2), izbe....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 335.000 €, 60,00 m2 cca 5580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? DRENOVA (NOVOGRADNJA) Posjedujemo u prodaji moderan, nekorišten stan u novogradnji, smješten u jednom od najpoželjnijih dijelova Drenove. Stan se nalazi na 1. katu moderne stambene zgrade s liftom te se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 216.000 €, 60,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan površine 60 m2 u Rijeci, u mirnoj i ugodnoj gradskoj četvrti Škurinje. Stan je adaptiran i moderno uređen. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaona nalaze se u povezanom prostoru koji je ugodan i funkcionalan za svakodnevni život. Stan se sastoji od jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 234.000 €, 60,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŽITNJAK, 60 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 51m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine, ima ukupno 3 kata i nalazi u ulici Ferenščica II. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan 2S+DB stan na odličnoj lokaciji Srdoči, smješten u kvalitetnoj novogradnji izgrađenoj 2019. godine. Stan je pažljivo uređen, a veliki dio namještaja je rađen po mjeri kako bi se maksimalno iskoristio prostor i osigurala funkcionalnost te ugodan boravak. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 269.900 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi dvosobni stan površine 60 m2, smješten na drugom katu u atraktivnoj četvrti Črnomerec, Kustošija. Ova nekretnina,u izgradnji predstavlja izvrsnu priliku za sve koji traže moderan dom ili investiciju na dobro povezanoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Mejaši, 294.000 €, 60,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosobni stan u novogradnji smješten u kvartu Mejaši, na odličnoj lokaciji nasuprot restorana Didovo zlato, u neposrednoj blizini Mall of Split. Stan se nalazi na 1. katu poslovno-stambene zgrade u izgradnji, orijentacije jug?sjever, što osigurava optimalnu osvijetljenost....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka 60 m2 zadnjih 14 dana (354)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zadnjih 14 dana (58)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr