• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3400 e - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3400 e - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3400 eura/m2 do 160 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3400 eura/m2 do 160 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.235 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • tržnica
    • s garažom
    • 1.kat
    • atraktivno
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 121,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo predivan dvoetažni stan sa velikom okućnicom i zasebnom garsonjerom (31m2). Stan je orijentiran sjevero-zapadno, te ima predivan otvoren pogled na Kvarner. Prvi kat se sastoji od predsoblja, ostave, hodnika, kupaone, kuhinje, spavaće sobe, dnevnog boravka, te balkona koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 120,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U naselju Trnovčica u Gornjoj Dubravi prodaje se dvoetažni peterosoban stan stambene površine 113 m², smješten na drugom katu i u potkrovlju kuće u nizu izgrađene 1989. godine. Nekretnina se nalazi u objektu s ukupno dva stana, što osigurava mir i veću razinu privatnosti. Donja etaža....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 550.000 €, 156,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka, Cernička ulica, dvoetažni stan 156,15m2 sa garažom i parkirnim mjestom Posredujemo u prodaji peterosobnog stana od 156,15m2 u zgradi sa tri stana, na drugom katu, dvoetažni Stan se sastoji od: predprostora, kupaonice, dvije sobe, zatvorenog balkona, kuhinje dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3400 eura/m2 do 160 m2'
399.000 €
399.000 €
399.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 500.000 € na 490.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 490.000 €, 133,42 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 500.000 €
18.04.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažan stan na atraktivnoj lokaciji ? Kvaternikov trg U ponudi imamo dvoetažan stan površine 133 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, a zahvaljujući izvrsnoj mikrolokaciji nudi idealnu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 519.000 €, 165,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

STAN KOJI ĆE SVAKOG POTENCIJALNOG KUPCA OSTAVITI BEZ DAHA!!! Nalazi se na Belvederu, u staroj vili, dvoetažni je i ima ukupno 165 m2 na način da se na drugom katu nalazi 85 m2 a u visokom potkrovlju još 80 m2. Stan je po svojoj izvedbi jedinstven, kompletno adaptiran, vrlo pažljivo....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 518.000 €, 170,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovim šarmantnim stanom uštedjeti ćete vrijeme i trud koji bi potrošili na majstore, mjere i višesatne šetnje trgovačkim centrima jer su vrlo kreativni vlasnici to učinili za Vas. Osim toga, s ovako dobrom lokacijom u neposrednoj blizini centra grada, povezanom sa svim važnim točkama....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.500 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 86 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade. Na donjoj etaži nalazi se prostrani otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na balkon, idealan za opuštanje i uživanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.250 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 85,59 m2, smješten na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje. Donju etažu čine prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom u otvorenom konceptu, spavaća soba, kupaonica i balkon, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 280.000 €, 83,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u Rijeci na Srdocima, ukupne površine 92,06 četvornih metara, pruža savršen spoj prostranosti i funkcionalnosti. Ova nekretnina nudi mogućnost podjele na dva odvojena stana, pružajući fleksibilnost i prilagodbu različitim potrebama. Na drugom katu smješten je glavni....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 270.000 €, 81,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 280.000 €
29.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Donjem Vrapču. Adresa zgrade je Mestinjski put 46/1. Trenutno su završeni kontrukcijski radovi, ugradjena vanjska stolarija te se izvode instalacije, a planirani završetak radova je 9. mjesec 2026 Stan je dvoetazni te se nalazi na prvom i drugom katu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)