• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 330000 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 330000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 330000 eura

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 330000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.520 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 120,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U naselju Trnovčica u Gornjoj Dubravi prodaje se dvoetažni peterosoban stan stambene površine 113 m², smješten na drugom katu i u potkrovlju kuće u nizu izgrađene 1989. godine. Nekretnina se nalazi u objektu s ukupno dva stana, što osigurava mir i veću razinu privatnosti. Donja etaža....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 280.000 €, 83,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u Rijeci na Srdocima, ukupne površine 92,06 četvornih metara, pruža savršen spoj prostranosti i funkcionalnosti. Ova nekretnina nudi mogućnost podjele na dva odvojena stana, pružajući fleksibilnost i prilagodbu različitim potrebama. Na drugom katu smješten je glavni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 330000 eura'
279.000 €
279.000 €
270.000 €
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.500 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 86 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade. Na donjoj etaži nalazi se prostrani otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na balkon, idealan za opuštanje i uživanje na otvorenom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.250 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 85,59 m2, smješten na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje. Donju etažu čine prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom u otvorenom konceptu, spavaća soba, kupaonica i balkon, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 278.000 €, 190,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA | Moderan dvoetažni stan odmah useljiv | 189,72 m | Odra - NOVI-nikad useljavan. Prodaje se moderan i prostran dvoetažni stan, ukupne obračunske površine 189,72 m, koji zauzima cijeli drugi kat i potkrovlje manje stambene zgrade u mirnom dijelu naselja Odra. Napomena: prve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 378.296 € na 362.970 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 362.970 €, 81,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 389.000 €
22.02.2026 - 378.296 €
09.03.2026 - 362.970 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Molim Vas kontaktirajte me na broj mob.: 099 5144 132. Hvala Vam. Prekrasan dvoetažni stan u stambeno-poslovnoj zgradi NOVA GALERIJA na Zagrebačkoj aveniji, trosoban, dvoetažni, 80.66m2, na 1 i 2 katu + GPM(garažno parkirno mjesto-nadoplata 30.000€) U donjem dijelu stana je velika....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 371.036 € na 363.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 363.000 €, 80,66 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.01.2026 - 371.036 €
04.04.2026 - 363.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Dvoetažan stan ukupne površine 80,66 m², smješten na prvom i drugom katu kvalitetno građene i uredno održavane zgrade novije gradnje s liftom, u zagrebačkom naselju Špansko.Stan je koncipiran kao dvoetažni prostor s jasno razdvojenim dnevnim i noćnim dijelom. Na donjoj etaži nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!