• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3300 e - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3300 e - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3300 eura/m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3300 eura/m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.832 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 270.000 €, 81,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 280.000 €
29.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Donjem Vrapču. Adresa zgrade je Mestinjski put 46/1. Trenutno su završeni kontrukcijski radovi, ugradjena vanjska stolarija te se izvode instalacije, a planirani završetak radova je 9. mjesec 2026 Stan je dvoetazni te se nalazi na prvom i drugom katu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 121,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo predivan dvoetažni stan sa velikom okućnicom i zasebnom garsonjerom (31m2). Stan je orijentiran sjevero-zapadno, te ima predivan otvoren pogled na Kvarner. Prvi kat se sastoji od predsoblja, ostave, hodnika, kupaone, kuhinje, spavaće sobe, dnevnog boravka, te balkona koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 645.000 €, 215,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

GS Nekretnine vam predstavljaju: Prodaje se kuća u nizu površine 215 m², s garažom i četiri vanjska parkirna mjesta. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata te potkrovlja. Podrum: Sadrži otvoreni prostor s kupaonicom. Prizemlje: Uključuje dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 2.kat do 3300 eura/m2'
545.000 €
280.000 €
518.000 €
  Stan, RIJEKA, Drenova, 674.000 €, 214,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Donja Drenova - prodaje se vrlo kvalitetna i iznimno komforna nekretnina, dvoetažni stan ukupne površine 214.39m2. Sastoji se od prostrane kuhinje s dnevnim boravkom, jedne spavaće sobe, kupaonice i lođe na drugom katu te još dvije spavaće sobe i kupaonice u potkrovlju. U stanu ostaje....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 519.000 €, 165,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

STAN KOJI ĆE SVAKOG POTENCIJALNOG KUPCA OSTAVITI BEZ DAHA!!! Nalazi se na Belvederu, u staroj vili, dvoetažni je i ima ukupno 165 m2 na način da se na drugom katu nalazi 85 m2 a u visokom potkrovlju još 80 m2. Stan je po svojoj izvedbi jedinstven, kompletno adaptiran, vrlo pažljivo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 569.000 €, 185,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC ? Moderan dvoetažni stan s krovnom terasom i pogledom Postoje stanovi koji nude kvadrate. A postoje oni koji nude prostor za život. Ovaj prostran i promišljeno projektiran dvoetažni stan, izgrađen 2022. godine, spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 611.000 €, 214,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni stan u Šestinama, ukupne površine 214,5m2, bruto 345,52m2. stan je dvoetažni, zauzima prvi i drugi kat zgrade, a sastoji se od; Kuhinje, ostave na koju se nadovezuje dnevni boravak i prostrana terasa, ćetiri spavaće sobe, dvije kupaone i wc. , garaža i parkirno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 399.000 €, 145,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, SRDOČI - dvoetažni 4S+DB, ukupne površine 145m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice i terase na prvoj etaži te dvije spavaće sobe i spremišta na drugoj. Smješten je na drugom katu uredne i održavane zgrade građene....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 500.000 €, 186,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa bella iz ponude izdvaja ekskluzivan dvoetažni stan na Drenovi na drugom katu i potkrovlju površine 186 m2. Stan se odlikuje izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom, četiri prostrane sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 185,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivan dvoetažni stan na prodaju Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m². Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 186,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Drenova, dvoetažni 4S+DB stan Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m2. Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 475.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA, luksuzni dvoetažni stan od 186 m2, 4S+DB, s velikom lođom, pogledom na more i 2 parkirna mjesta, na 2.katu kvalitetne zgrade na odličnoj lokaciji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije sobe, kupaonica i velika lođa od 17 m2 s pogledom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 474.000 €, 191,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj ekskluzivni dvoetažni stan predstavlja savršenu priliku za one koji traže prostrano i elegantno stambeno rješenje s modernim sadržajima. Smješten na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m², stan se ističe svojim funkcionalnim rasporedom i pažljivo osmišljenim detaljima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 120,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U naselju Trnovčica u Gornjoj Dubravi prodaje se dvoetažni peterosoban stan stambene površine 113 m², smješten na drugom katu i u potkrovlju kuće u nizu izgrađene 1989. godine. Nekretnina se nalazi u objektu s ukupno dva stana, što osigurava mir i veću razinu privatnosti. Donja etaža....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 439.000 €, 207,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 207,80 m² , od čega 162,82 m2 stambenog prostora na prvom i drugom katu kuće u mirnom dijelu Gračana. Stan se ističe izuzetnom funkcionalnošću, velikim privatnim vrtom i predivnim pogledom na grad Zagreb i Zagrebačku katedralu. Prva etaža:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 550.000 €, 156,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka, Cernička ulica, dvoetažni stan 156,15m2 sa garažom i parkirnim mjestom Posredujemo u prodaji peterosobnog stana od 156,15m2 u zgradi sa tri stana, na drugom katu, dvoetažni Stan se sastoji od: predprostora, kupaonice, dvije sobe, zatvorenog balkona, kuhinje dnevnog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 450.000 €, 244,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Kozali prodaje se prostran dvoetažni stan smješten u šarmantnoj staroj vili, s mogućnošću prenamjene u dva potpuno odvojena stana. Nekretnina se prostire kroz prvi i drugi kat te obuhvaća ukupnu površinu od impresivnih 244,24m², pružajući izniman....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 278.000 €, 190,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA | Moderan dvoetažni stan odmah useljiv | 189,72 m | Odra - NOVI-nikad useljavan. Prodaje se moderan i prostran dvoetažni stan, ukupne obračunske površine 189,72 m, koji zauzima cijeli drugi kat i potkrovlje manje stambene zgrade u mirnom dijelu naselja Odra. Napomena: prve....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.500 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Srdočima, ukupne površine 86 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade. Na donjoj etaži nalazi se prostrani otvoreni prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na balkon, idealan za opuštanje i uživanje na otvorenom.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com