• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cij - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.014 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 2.kat
    • prizemlje
    • zagrebačka ulica
    • dvoetažni
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 721.000 € na 669.500 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Manuš, 669.500 €, 103,00 m2 cca 6500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 721.000 €
30.03.2026 - 669.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Split - Lučac. Prekrasan dvoetažni stans otvorenim pogledomobračunate površine 102,70 m2 (u naravi više zbog kosina i otvorene terase), smješten na 3. i 4. katu stambene zgrade par minuta šetnje udaljen od rive. Na prvoj etaži površine 62 m2 nalazi se kuhinja iz koje se izlazi na....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 319.000 € na 312.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kajzerica, 312.000 €, 104,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 370.000 €
21.02.2026 - 360.000 €
25.02.2026 - 350.000 €
02.03.2026 - 340.000 €
25.03.2026 - 333.000 €
11.04.2026 - 329.000 €
18.04.2026 - 319.000 €
13.05.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrani dvoetažni stan površine 105 m2, smješten na drugom i trećem katu zgrade s ukupno tri kata, na atraktivnoj lokaciji- Stan je trenutno podijeljen na dvije zasebne cjeline. Jedan stan na drugom katu i jedan na trećem katu. Prije su stanovi bili povezani kružnim stepenicama.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 346.000 € na 318.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 318.000 €, 112,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 414.400 €
01.02.2026 - 380.000 €
22.02.2026 - 346.000 €
27.03.2026 - 318.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 111,72 m2 na Malešnici za koji je u tijeku etažiranje i prenamjena u 2 zasebne stambene cjeline. Stan je moguće kupiti kao cjelinu ili kao 2 zasebne stambene jedinice. STAN U PRIZEMLJU vel. 50,65 m2 sastoji se od: kuhinje s dnevnim boravkom, roditeljske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka 110 m2 pala cijena'
385.000 €
385.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 399.000 € na 385.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 385.000 €, 120,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 399.000 €
13.03.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠKURINJE, RIJEKA, u ponudu smo dobili dvoetažni stan ukupne kvadrature 120.2 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, četiri spavaće sobe, radne sobe, dvije kupaone (jedna s kadom, jedna s tuš kabinom). Iz blagavaone se izlazi na....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 399.000 € na 385.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 385.000 €, 120,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 399.000 €
14.03.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.