• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 100 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 100 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 100 m2" pronađeno 65 nekretnina - prosječna cijena 3.478 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 107,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

* INFORMACIJE DIREKTNO na 0911824555 * Bijenik, svijetao dvoetažni 4-sobni stan iznad Svetog Duha, smješten na 2. katu manje stambene zgrade iz 2005. godine. Stan ima 124 m² tlocrtne površine te pripadajuće spremište u podrumu. Ukupno obračunski 107 m2. Donja etaža sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 470.000 €, 107,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, CENTER - Dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoliš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 311.000 € na 348.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 348.000 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 311.000 €
01.03.2026 - 348.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prostran i funkcionalan dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 107 m, smješten u stambenoj zgradi novije gradnje na traženoj lokaciji Srdoči. Stan se ističe odličnim rasporedom, redovno je održavan, u potpunosti namješten i opremljen, te se kao takav i prodaje. Raspored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan 107,32 m² ? potpuno renoviran, prvo useljenje nakon renoviranja stana Prodaje se prostran dvoetažni stan površine 107,32 m² u mirnom kvartu u blizini kampusa Borongaj. Stan je potpuno renoviran što znači da su zamijenjene sve elektro i vodne instalacije,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 405.000 €, 107,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen dvoetažni četverosoban stan na odličnoj lokaciji u Zajčevoj ulici. Površina stana iznosi 107,04 m. Sastoji se od dvije spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, te galerije sa WC-om koja može biti još jedna spavaća soba. Stan je održavan, nisu mu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan na Črnomercu, 93m2, dvoetažni. Stan se sastoji od: - dnevnog boravka - 3 spavaće sobe - 2 kupaonice - spremište - hodnik - garaža Za više informacija zvati kontakt: Ivan Mob: 091 9414 997 Email: ivan@eurohome-nekretnine.hr Web: www.eurohome-nekretnine.hr Agencijska naknada za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 315.000 €, 107,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan ukupne površine 107,32 m², smješten u mirnoj ulici u blizini kampusa Borongaj, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se proteže na dvije etaže i odlikuje se odličnim rasporedom: Donja etaža uključuje moderno uređenu kuhinju s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan od 93.04 m2 u potkrovlju stambene zgrade na Črnomercu na prekrasnoj lokaciji u mirnom dijelu grada. Kompletno namješten sa pripadajućim kućanskim aparatima. Stan se sastoji od: (1. etaža) - hodnika - kuhinje i blagovaonice - spavaće sobe - kupaonice - pomoćne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan se nalazi sjeverno od Kvaternikova trga. U pitanju je dvoetažni stan površine 107 m2. Stan se sastoji od: prvi kat: trosoban stan sa kupaonom drugi kat: soba površine 30 m2 i wc Uz stan se nalazi i garaža 35 m2 (u prizemlju) koja se prodaje odvojeno i konoba 50 m2. Za dodatne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,31 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Moderan višenamjenski prostor / stan u blizini kampusa Borongaj Nalazi se u mirnoj i odlično povezanoj zoni u blizini kampusa Borongaj, s dostupnim besplatnim parkingom i konstantnom potražnjom za najmom. Lokacija je idealna i za stanovanje i za poslovnu namjenu. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Špansko, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni četverosobni stan na 5. od 6 katova zgrade s liftom građene 2006 godine:Etaža 1 :Dnevni boravakBalkonKuhinjaOdvojeni wcEtaža 2:3 sobeBalkon KupaonicaGrijanje : Plinsko etažno Vlasništvo uredno. KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA-Drenova, dvoetažni stan u manjoj stambenoj zgradi u mirnoj ulici Ukoliko želite život punim plućima Drenova je riječki kvart o kojem biste trebali razmisliti pri odabiru nekretnine. Ime je dobila po drenu, šumskoj voćki koja raste u drenovskim šumama. Smještena na rubnom području....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se dvoetažni stan koji se nalazi na petom i šestom katu zgrade od ukupno šest katova. Zgrada je izgrađena 2006. godine, u vlasništvu je tehnički besprijekorne gradnje koju je izvodila renomirana tvrtka Tehnika, poznata po visokoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 490.000 €, 108,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, centar, prekrasan dvoetažni stan neto površine 108 m2. Nalazi se na 3. katu + porkrovlje s galerijom i odvojenom spavaćom sobom.Rekonstruiran i nadograđen na osnovi pravomoćne građevinske dozvole. Nova vanjska stolarija aluminij, krov, izolacija, instlacije, betonska deka,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 550.000 €, 92,00 m2 cca 5980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan od 92 m2 u centru i staroj gradskoj jezgri. Smješten na trećem katu I potkrovlju zgrade. Stan je luksuzno uređen i preuređen u tri zasebne jedinice. Sastoji se dvije manje dvokrevetne sobe sa kupaonicom i apartmanom u potkrovlju. Većim dijelom stan je južno orijentiran,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 280.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Drenova, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 270.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stana na Drenovi. Smješteni u novijoj zgradi koja je izgrađena prije otprilike 20 godina. Oko zgrade postoji dovoljno prostora za parkiranje vozila, što je značajna pogodnost. Na donjoj etaži stana nalazi se dnevni prostor. To uključuje kuhinju s blagovaonicom, kupaonicom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 109,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

POSREDUJEMO PRI PRODAJI DVOETAŽNOG STANA NA ODLIČNOJ LOKACIJI OD 109 m2 U BLIZINI SVIH SADRŽAJA SA ČIJEG SE BALKONA PRUŽA LIJEPI POGLED! Nalazi se u mirnom okruženju ugodnom za život obitelji sa manjom dijecom zbog blizine vrtića i škole. Pripadaju mu dva parkirna mjesta na okućnici.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 109,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Lijep dvoetažni stan na Zametu u novijoj zgradi na mirnoj i popularnoj lokaciji. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je vrlo svijetao i odličnog rasporeda. Kuhinja sa blagovaonom i dnevni boravak su povezani, a opet vizualno odvojeni. Vrlo moderno i ukusno namješteno, vrhunski....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 91,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

MANOR predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 91 m². U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. *Rapored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Špansko, Oranice - moderan dvoetažni četverosobni stan NKP 109 m² na petom i šestom katu zgrade s liftom.Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem. Donja etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkriveni balkon, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 300.000 €, 90,12 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 4. katu u Đorđićevoj ulici. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta. Površina stana iznosi 90,12 m2, a pripada mu i spremište u podrumu površine 4,52 m2. Napravljena je sva potrebna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 282.000 €, 90,12 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostrani dvoetažni stan od 90 m² u srcu Zagreba ? Đorđićeva ulica Na prodaju je prostran i svijetao dvoetažni stan ukupne površine 90 m², smješten na četvrtom katu i u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih ulica središta Zagreba ? Đorđićevoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-64 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me