• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće lođa - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće lođa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće lođa

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće lođa" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.885 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.kat
    • održavan
    • dvorište
    • suteren
    • s garažom
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, Lovret, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju nudimo dvoetažni stan u Splitu, potpuno renoviran 2010. godine, na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u Spinutu i nadomak je centru grada, park šumi Marjan te svim potrebnim sadržajima. Donja etaža sastoji se od ulaznog prostora i hodnika, kuhinje sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.500.000 €, 304,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine d.o.o. nude vam za prodaju stan: LOKACIJA GORNJE PREKRIŽJE sjever, centralni dio Zagreba TOP LOKACIJA !!! Jedna od najljepših rezidencijalnih četvrti Zagreba u nastavku ulice Tuškanac, 50m od Cmroka. Ulica s najljepšim vilama u gradu. Udaljeno samo 5 min vožnje....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Na upit, 246,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se jedinstvena nekretnina u centru Strožanca. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar zgrade novije gradnje s ukupno samo dva kata. Ovaj dvoetažni stan ističe se pažljivo osmišljenim dizajnom u kojem je posvećena posebna pažnja svakom detalju. Stan se prodaje potpuno namješten,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće lođa'
593.250 €
477.000 €
1.200.000 €
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 708.846 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzan dvoetažni šesterobni stan s vrtom i garažom ukupne površine 228.66 m2 (zatvorene površine 202.46 m2) koji se nalazi u suterenu/prizemlju stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 700.000 €, 215,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasan dvoetažni stan površine 208.24 m2, smješten u stambenoj kući na Donjoj Drenovi. Stan je smješten na drugome katu i u visokom potkrovlju; na prvoj etaži nalaze se pristupno stubište, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaća soba, kupaonica i lođa,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 475.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA, luksuzni dvoetažni stan od 186 m2, 4S+DB, s velikom lođom, pogledom na more i 2 parkirna mjesta, na 2.katu kvalitetne zgrade na odličnoj lokaciji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije sobe, kupaonica i velika lođa od 17 m2 s pogledom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 587.000 €, 183,44 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoetažni stan (183,44 m²) smješten na prvom katu i potkrovlju kuće s ukupno tri stana, u mirnoj i traženoj lokaciji. Stan se sastoji od: 1. kat: hodnik, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, kupaonica, izba, dvije sobe, master spavaća soba s garderobom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina posreduje u prodaji uredne kuće u nizu površine cca. 170 m2 na Rastočinama. Kuća u nizu se sastoji od prizemlja i kata sa zajedničkim ulaznim prostorom. Na svakoj etaži se nalazi odvojen stan sa zasebnim ulazom. U prizemlju se smjestio prostrani stan površine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 312.000 €, 170,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Rastočine, kuća u nizu, 174 m2 Posredujemo u prodaji kuće u nizu, koja se sastoji od dva odvojena stana ukupne površine 170 m2. Stanovi su idealni za veću obitelj ili za investiciju, najam radnicima; kapacitet za do 9 radnika ukupno. Stanovi imaju glavni zajednički ulaz, ali....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Spinut, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ovog dvoetažnog stana koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u Splitu, predio Spinut. Stan ima upisanu površinu od 132 m2. Budući da je lođa na donjoj etaži ostakljena i pripojena stanu (za što postoji pravomoćno rješenje o izvedenom stanju), ukupna bruto građevinska....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 1.000.000 €, 152,00 m2 cca 6580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan 3s dvoetažni stan s terasom, vrtom i dvostrukom garažom u prestižnom novom donjogradskom kompleksu Park kneževa. Neto površina stana s lođom (75% obračunski), terasom i vrtom (25% obračunski) je 133,67 m2. Površina garaže uz primjenu koeficijenta od 50% iznosi 18,10 m2. Ukupna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 358.000 €, 147,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Velikoj Gorici površine 147m2. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak,kuhinja,blagovaonica,kupaona,soba,balkon i lođa. Na drugoj etaži nalaze se tri spavaće sobe i kupaona sa podnim grijanjem. U cijeni stana je spremište,garaža i ograđeni dio vrta. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 640.000 € na 615.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 615.000 €, 134,00 m2 cca 4590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 640.000 €
01.05.2026 - 615.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivan dvoetažni 3S+DB stan smješten na jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija u samom centru Trsata. Ova luksuzna nekretnina ukupne površine 134,10 m pruža savršen spoj moderne arhitekture, vrhunske kvalitete gradnje i potpune privatnosti. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 121,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

KOZALA Luksuzni, dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, samo 2 km od centra grada i u blizini velikog parka, s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 120,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, mirno okruženje s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno opremljene etaže. Na prvoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 310.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je lijepa i kvalitetno uređena nekretnina sveukupne površine od 120.23m2 koja u naravi funkcionira kao dvoetažni stan. Na donjoj etaži od 59.10m2 smještena je kuhinja s blagovaonicom, komforni dnevni boravak, lođa, spavaća soba, radna sobica, kupaonica, hodnik sa stepeništem....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 399.000 € na 385.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 385.000 €, 120,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 399.000 €
13.03.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠKURINJE, RIJEKA, u ponudu smo dobili dvoetažni stan ukupne kvadrature 120.2 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, četiri spavaće sobe, radne sobe, dvije kupaone (jedna s kadom, jedna s tuš kabinom). Iz blagavaone se izlazi na....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predivan dvoetažni stan na Trašnjevci nudi prostran i udoban životni prostor. Ukupne površine 117,67m2, ovaj stan je idealan za obitelji ili parove koji traže udoban dom s luksuznim dodirima. Prva etaža prostire se na dnevni boravak koji je povezan s kuhinjom i blagovaonicom, pružajući....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Škurinjama u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje. Rasporedom je trosobni s dnevnim boravkom površine 110.30m2. Na donjoj etaži nalazi se veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom i lođom, toalet i spremište ispod stepenica, a na drugoj etaži....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 311.000 € na 348.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 348.000 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 311.000 €
01.03.2026 - 348.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja prostran i funkcionalan dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 107 m², smješten u stambenoj zgradi novije gradnje na traženoj lokaciji Srdoči. Stan se ističe odličnim rasporedom, redovno je održavan, u potpunosti namješten i opremljen, te se kao takav i prodaje. Raspored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 649.000 €, 106,00 m2 cca 6120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni trosoban stan ukupne površine 106,48 m2 smješten u mirnom i rezidencijalnom dijelu Gračana, u manjoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2018. godine s ukupno tri stana, što osigurava privatnost i ugodno stanovanje. Stan ima plinsko grijanje, PVC stolariju i kvalitetan parket, a....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 436.000 €, 104,96 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

DONJI ZAMET, u ponudi je lijepi dvoetažni stan na odličnoj mikrolokaciji, površine 104,96m2. Na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica te lođa s pogledom na more i zelenilo. Unutarnjim stepenicama dolazimo do druge....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 721.000 € na 669.500 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Manuš, 669.500 €, 103,00 m2 cca 6500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 721.000 €
30.03.2026 - 669.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Split - Lučac. Prekrasan dvoetažni stans otvorenim pogledomobračunate površine 102,70 m2 (u naravi više zbog kosina i otvorene terase), smješten na 3. i 4. katu stambene zgrade par minuta šetnje udaljen od rive. Na prvoj etaži površine 62 m2 nalazi se kuhinja iz koje se izlazi na....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 335.000 €
22.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 335.000 €, 94,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 93,77 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 380.000 €
15.01.2026 - 370.000 €
07.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 355.000 €
11.04.2026 - 335.000 €
20.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 386.000 €, 84,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan trosobni stan površine 84 m2, smješten na 3 i 4. katu novogradnje. Sastoji se od: prva etaža: 1 soba, wc, kuhinja i ostava druga etaža: 2 sobe, kupaonica, ostava i lođa 2 ostave. OPREMA: centralno etažno plinsko grijanje, 3 klime, perilica suđe, električne rolete, video....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 378.296 € na 362.970 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 362.970 €, 81,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 389.000 €
22.02.2026 - 378.296 €
09.03.2026 - 362.970 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Molim Vas kontaktirajte me na broj mob.: 099 5144 132. Hvala Vam. Prekrasan dvoetažni stan u stambeno-poslovnoj zgradi NOVA GALERIJA na Zagrebačkoj aveniji, trosoban, dvoetažni, 80.66m2, na 1 i 2 katu + GPM(garažno parkirno mjesto-nadoplata 30.000€) U donjem dijelu stana je velika....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 419.000 € na 394.900 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 394.900 €, 67,85 m2 cca 5820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 419.000 €
18.04.2026 - 394.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 ILI 0917806685 *** Trešnjevka ? vrhunski dvoetažni stan s galerijom u modernom kompleksu Allegheny Plaza, na izuzetnoj lokaciji svega stotinjak metara od tramvajske stanice, što omogućuje brzu i jednostavnu povezanost sa svim dijelovima grada.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.crozilla.com

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% + pdv od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 55,46 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je namješten dvoetažni trosobni stan na 4. katu stambene zgrade izgrađene 2000. godine na praktičnoj i traženoj lokaciji na Trešnjevci, idealan za obiteljski život ili investiciju. Prostorije su raspoređene na dvije etaže: - na donjoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupaonica....