• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće Najnov - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće Najnov - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće Najnovije park

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće najnovije park" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 419.000 €, 200,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Bukovačka cesta ? stan s velikim natkrivenim balkonom i garažom, mirna i tražena mikrolokacija Na prodaju je stan na Bukovačkoj cesti, u jednoj od najtraženijih i najugodnijih mikrolokacija na istočnom dijelu Zagreba. Lokacija je mirna, a istovremeno izuzetno praktična ? svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 585.000 €, 111,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

SPINUT, LIJEP TROSOBAN NA DVIJE ETAŽE Komforan i vrlo lijep trosoban stan na dvije etaže, ukupne površine 110,70m2 položen na prvom katu stambene zgrade, orijentiran istok-zapad. Na donjoj etaži nalazi se ulazni prostor s ugradbenim ormarom, kuhinja s blagovaonicom na istoku, zaseban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 499.000 €, 105,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran stan površine 105 m² u strogom centru Zagreba, smješten na 2. katu zgrade, idealan kako za ugodan obiteljski život, tako i kao uredski ili poslovni prostor zbog odličnog rasporeda i atraktivne lokacije. Stan se sastoji od velikog i prostranog ulaznog hodnika koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao četverosobni penthouse stan površine 103,24 m², smješten na 5. katu kvalitetne stambene zgrade na Trešnjevci. Stan je jedini na etaži, što osigurava dodatnu privatnost i mir. Osnovne informacije: - 103,24 m² - 4 sobe - kat (zadnji) - Godina gradnje:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 85,49 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,70 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Četverosoban....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka što veće najnovije park (36)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće park (112)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što veće najnovije (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr