• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje Zadnj - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje Zadnj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje zadnjih 7 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.372 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 241.500 €, 69,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 216.000 €, 48,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 803 4788 (Antonija) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE Prodaje se dvoetažni stan u najstrožem centru grada Zagreba, u Petrinjskoj ulici- do Trga bana Josipa Jelačića ima svega par minuta hoda, svi bitni sadržaji su u krugu 500 metara.....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje zadnjih 7 dana'
335.000 €
470.000 €
240.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 479.000 €, 84,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Maksimir ? kvalitetan dvoetažni stan u mirnom okruženju, potpuno renoviran 89 m²Na prodaju je funkcionalan i potpuno uređen dvoetažni stan smješten u mirnom dijelu Maksimira, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini bolnica Rebro i Jordanovac.Stan se prostire na dvije etaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 107,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

* INFORMACIJE DIREKTNO na 0911824555 * Bijenik, svijetao dvoetažni 4-sobni stan iznad Svetog Duha, smješten na 2. katu manje stambene zgrade iz 2005. godine. Stan ima 124 m² tlocrtne površine te pripadajuće spremište u podrumu. Ukupno obračunski 107 m2. Donja etaža sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 450.000 €, 107,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

ZAGREB, CENTER- dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoiš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan dvoetažni stan u srcu Maksimira ? svega nekoliko minuta od parka. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u mirnom dijelu Maksimira, prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan smješten na posljednjem katu kvalitetno građene zgrade Industrogradnje iz 1980. godine.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 189.000 €, 125,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja dvoetažni 4S+DB stan smješten na odličnoj mikrolokaciji na Belvederu, ukupne površine 125 m2. * Prva etaža sadrži: - hodnik - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - kupaonicu * Druga etaža sadrži: - četiri spavaće sobe - kupaonicu * Prednosti nekretnine: -....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 729.000 €, 145,00 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Karakter koji se ne može kupiti - samo naslijediti ili stvoriti. RE/MAX Centar nekretnina predstavlja stan koji se rijetko viđa na tržištu. Dvostambena jedinica rasprostranjena na dvije etaže, ukupne površine 145 m2, osmišljena i uređena s jasnom vizijom - bez kompromisa, bez generičkih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 749.000 €, 180,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Šestine - Moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom i bazenom u vrhunskoj novogradnji U mirnom i ekskluzivnom dijelu Šestina prodaje se moderan stan na dvije etaže, ukupne obračunske površine 180,72 m² (prema koeficijentima). Zatvoreni stambeni prostor iznosi 148,84 m², dok....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 762.000 €, 183,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb - Šestine: Dvoetažni stan vrhunske kvalitete s vrtom i bazenom u novoj stambenoj zgradi U ponudi je elegantan stan na dvije etaže, smješten u novogradnji na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Šestinama. Ukupna obračunska površina iznosi 183,87 m² (prema koeficijentima), od čega....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 515.000 €, 207,26 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici u Dubravi smjestio se ovaj izuzetno prostran dvoetažni stan ukupne površine 207,26 m², idealan za veću obitelj, investiciju ili život s puno komfora i privatnosti. Stan se nalazi na 3. katu kuće te se prostire na dvije etaže povezane elegantnim unutarnjim....