• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje 60 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje 60 m2 Najnovije

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ravnice - II Maksimirsko naselje - stan u zgradi građenoj 1985. g. Nalazi se na 1. katu (zgrada ima 7 katova, te 2 lifta). Sastoji se od: ulaznog hodnika (3,9m2), dnevnog boravka (20,8m2), kuhinje sa blagovaonicom (9,4m2), hodnika (2m2), spavaće sobe (14,2m2), kupaonice (3,7m2), izbe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m2 u prizemlju s terasom i vrtom. Stan se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom, 2 komforne sobe, prostrane kupaonice s WC-om i kadom, vanjskog urednog spremišta, popločanog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja stana ? Mlaka | 3-soban stan s dnevnim boravkom | 57 m² | renovirano | odlična investicija Mlaka, prodaje se funkcionalan i moderno uređen 3-soban stan s dnevnim boravkom ukupne površine 57 m². Zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostora, stan nudi maksimalnu iskoristivost te....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 190.000 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

MLAKA - Prodaje se uredan i funkcionalan stan smješten u prizemlju stambene zgrade (visina 1. kata), ukupne površine cca 58 m². Nekretnina je idealna za obiteljski život zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostorija i odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 190.000 €, 57,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 . Prodaje se trosoban stan na Trešnjevci ? Selska ulica. Ovaj lijep i funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za ugodan život. Prostran i svijetao, s modernim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je izuzetno ugodan i potpuno adaptiran stan na Škurinju, smješten u odlično održavanoj zgradi s novom fasadom i novim krovom. Idealna nekretnina za one koji traže gotov stan bez dodatnih ulaganja, bilo za stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno adaptiran 2022.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 265.000 €, 59,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 . ***BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se vrlo ugodan i funkcionalan trosoban stan s pripadajućim VANJSKIM PARKIRNIM MJESTOM, smješten u Savskoj Opatovini,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan 2S+DB stan na odličnoj lokaciji Srdoči, smješten u kvalitetnoj novogradnji izgrađenoj 2019. godine. Stan je pažljivo uređen, a veliki dio namještaja je rađen po mjeri kako bi se maksimalno iskoristio prostor i osigurala funkcionalnost te ugodan boravak. Nekretnina....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka što manje 60 m2 najnovije (33)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje najnovije (1)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što manje 60 m2 (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan