• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije t - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije t - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije tržnica

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije tržnica" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.613 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • 4.kat
    • nenamješten
    • novogradnja
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 282.000 €, 90,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15705 Donji grad, blizina Zrinjevca Dvoetažni stan površine 90 m na četvrtom katu i u potkrovlju zgrade sagrađene 1908.g. Zgrada nema dizalo. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje s blagovaonicom i ostavom, kupaonice, odvojenog WC-a, te ulaznog hodnika. Pripada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 71,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u mirnom dijelu Trešnjevke prodaje se dvoetažni stan površine 71 m², smješten na 1. katu uredno održavane stambene zgrade. Stan se tlocrtno sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje s izlaskom na balkon te prostranog dnevnog boravka, dok se na drugoj etaži....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 210,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? Kuća u nizu, 210 m², Gornja Dubrava (Garden Mall) Prodaje se održavana kuća u nizu u mirnoj ulici Gornje Dubrave, na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini Garden Malla. Nekretnina nudi 210 m² stambenog prostora, okućnicu od 250 m², dva odvojena stana i potkrovlje spremno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije tržnica'
600.000 €
600.000 €
282.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 180,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u privatnoj kući od 107 m2 na 1 katu s pripadajućim potkrovljem od 73 m2 korisne površine. Prema građevinskoj dozvoli potkrovlje je moguće povezati sa stanom u otvoreni prostor kao dvoetažni stan. Potkrovlje je visoki roh- bau i može se urediti po ukusu kupca. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 269.000 €, 131,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, TREŠNJEVKA sjever, Klenovnička ul., II-etažni stan, prema zk izvatku ukupne površine 131,10m², netto površine 101,15m², na traženoj i prepoznatljivoj lokaciji, odlično prometno povezan, nadomak svih sadržaja (škola, vrtić, tržnica, crkva, šetnica, dućani, sportski sadržaji,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.000 €, 82,34 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj ulici nadomak Trešnjevačkog placa nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvoetažni stan površine 83 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, uz izdvojeni, ostakljeni kutak....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 525.000 € na 480.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 480.000 €, 122,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 525.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvoetažni stan ukupne površine 122 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini Trešnjevačkog placa i svih potrebnih sadržaja za ugodan obiteljski život. Stan se sastoji od dvije etaže: Prva etaža obuhvaća ulazni prostor, spavaću sobu,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 500.000 € na 490.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 490.000 €, 133,42 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 500.000 €
18.04.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažan stan na atraktivnoj lokaciji ? Kvaternikov trg U ponudi imamo dvoetažan stan površine 133 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, a zahvaljujući izvrsnoj mikrolokaciji nudi idealnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 545.000 €, 182,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PREČKO ? PROSTRAN, SVIJETAO DVOETAŽNI PETEROSOBNI STAN S TERASOM I 2 PARKIRNA MJESTA U mirnom i traženom dijelu Prečkog, u maloj ugodnoj stambenoj zgradi sa 6 stanova (samo jedan stan po katu), smjestio se ovaj funkcionalan i pažljivo održavan dvoetažni stan koji nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 545.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 684.840 €
12.04.2026 - 595.000 €
29.04.2026 - 545.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan dvoetažni stan, na drugom katu bez lifta u manjoj stambenoj zgradi sa samo 6 stanova (po 3 u svakom ulazu, 1 stan po katu) u Prečkom. Sastoji se od ulaznog hodnika, gostinjskog wc-a/vešeraja, degažmana s 2 spavaće sobe i kupaonicom, dnevnog boravka s kuhinjom,....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 900.000 € na 720.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 720.000 €, 166,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 900.000 €
22.04.2026 - 720.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju stan: LOKACIJA: TOP LOKACIJA u tramvaj zoni samo 650 metara od Trga Bana Jelačića Stan se nalazi na II katu stambene zgrade u Martićevoj ulici. U blizini nalaze se Hrvatska narodna banka, Hrvatska burza, bolnica, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 790.000 €, 133,00 m2 cca 5940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb ? Maksimir, prodaje se dvoetažni četverosobni stan površine 133 m² u novogradnji. Stan ima zasebni ulaz kroz garažu, orijentiran je na sjever, jug i zapad, a nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 4 stana. Završetak izgradnje očekuje se početkom 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 790.000 €, 126,00 m2 cca 6270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Srebrnjak, naselje zatvorenog privatnog karaktera koje se sastoji od 4 zgrade. Vrhunski je locirano na gornjem, ravnom dijelu ulice Srebrnjak, preko puta bolnice Srebrnjak i trgovine Prehrana. U blizini je autobusna stanica s linijom koja vozi na Kvaternikov trg i Kaptol.Stan S1 -....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com