• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije k - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije k - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije komforan

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije komforan" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.217 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Srdoči, 311.000 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan smješten na području Srdoča, ukupne površine 87 m2. Stan je dvoetažni, rasprostranjen na prvi i drugi kat kvalitetne zgrade novijegradnje. * Donja etaža sadrži: - kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom - jedne spavaće sobe - kupaonicu - hodnik....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Izuzetno zanimljiv i poseban dvoetažni stan od 99m2 smješten u Centru, na samom Korzu. Stambeni prostor je nedavno adaptiran, vrlo je komforan i kompletno uređen, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, hodnika sa stepeništem, kupaonice, dvije spavaće sobe, balkona....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan, dvoetažni 3S+DB stan površine 110 m2 smješten na Škurinju. Donja etaža se sastoji od predsoblja, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na terasu, špajze i wc-a. Gornja etaža od tri spavaće sobe, kupaonice te balkona. Stanu također....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije komforan'
595.001 €
290.000 €
410.000 €
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 312.000 € na 298.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 85,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 312.000 €
15.05.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina predstavlja lijep dvoetažni stan površine 85 m2, smješten u mirnoj ulici, u blizini svih važnih sadržaja. U donjem dijelu stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagavaonom, iz kojeg se izlazi na šarmantan balkon s pogledom na Učku. Na....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 420.000 €, 105,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U miru i zelenilu jednog od najljepših riječkih naselja prodaje se novouređeni dvoetažni stan od 105m2. Novija zgrada na odličnoj poziciji sa otvorenim pogledom na more. Stan komforan, svaka soba ima vlastitu kupaonicu, dva balkona, prodaje se kompletno namješten. U cijenu stana ulazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 465.000 €, 156,65 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan, luksuzni dvoetažni stan u Sigetu. Nalazi se na 2. katu četverokatnice sa liftom. Na donjoj etaži, gdje se nalazi ulaz u stan, je prostrani hodnik iz kojeg se pristupa svim prostorijama etaže; dnevnom boravku, kuhinji sa blagovaonicom, WC-u, i ostavi. Pristup loggi....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Spinut, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ovog dvoetažnog stana koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u Splitu, predio Spinut. Stan ima upisanu površinu od 132 m2. Budući da je lođa na donjoj etaži ostakljena i pripojena stanu (za što postoji pravomoćno rješenje o izvedenom stanju), ukupna bruto građevinska....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 587.000 €, 183,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostrani dvoetažni stan ?Donja Vežica 183.44 m2 Prodaje se komforan i moderno uređen dvoetažni stan ukupne površine 183,44 m², smješten na prvom katu kuće s tri stambene jedinice, u mirnom dijelu Donje Vežice. Stan se prodaje kompletno namješten i spreman je za useljenje bez dodatnih....