• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije 6 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije 6 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije 6.kat

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije 6.kat" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.196 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 337.500 €, 135,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se 5-sobni dvoetažni stan ukupne površine 135,18 m2 u zgradi s liftom na zagrebačkoj Malešnici. Stan se nalazi na 6 katu zgrade i vodi se kao stan na tavanu. Na donjoj etaži se nalaze ulazni prostor s protuprovalnim vratima, hodnik, kupaonica s kadom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Špansko, Oranice - moderan dvoetažni četverosobni stan NKP 109 m² na petom i šestom katu zgrade s liftom.Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem. Donja etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkriveni balkon, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 398.432 €, 85,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Jedinstveni dvoetažni stan s terasama i pogledom na sve strane svijeta ? 74,33 m² Otkrijte ekskluzivni dvoetažni stan smješten na 6. i 7. katu moderne zgrade, ukupne prodajne površine 74,33 m², s obiljem otvorenog prostora i terasama koje nude pogled na sve četiri strane svijeta ?....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka što jeftinije 6.kat'
360.000 €
360.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se dvoetažni stan koji se nalazi na petom i šestom katu zgrade od ukupno šest katova. Zgrada je izgrađena 2006. godine, u vlasništvu je tehnički besprijekorne gradnje koju je izvodila renomirana tvrtka Tehnika, poznata po visokoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com