• GoHome Professional
dobrinj zadnjih 7 dana useljiva do 480000 eura - GoHome
  • dobrinj zadnjih 7 dana useljiva do 480000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj zadnjih 7 dana useljiva do 480000 eura

  • Za upit "dobrinj zadnjih 7 dana useljiva do 480000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 450000 eura (malo jeftiniji)
    • 500000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 159,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, u ponudu smo dobili imanje od 2835 m2 na kojem je smještena kuća od 139 m2 i uz nju pomoćni objekt od 23 m2. Na kući su potrebni kozmetički zahvati, ali zahvaljujući kvalitetnoj gradnji i održavanju potpuno je useljiva. Parcela je odlično pozicionirana te ima dva ulaza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
26.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 278.000 €, 57,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća, kompletno obnovljena kuća površine 57 m2, smještena na mirnoj parceli od 200 m2 u srcu Šila. Nekretnina je idealna za odmor, investiciju u turistički najam ili miran boravak tijekom cijele godine. Raspored i unutrašnjost: Kuća se sastoji od moderno uređene....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je primorska kuća u nizu, potpuno adaptirana i uređena, stambene površine 101 m², s uređenom okućnicom od približno 450 m². Kuća se sastoji od prizemlja i dvije etaže te nudi tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, kupaonicu, hodnik i terasu. Okućnica je prostrana i pruža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 57,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m². Kuća se sastoji od dnevne sobe s kaučem koji se pretvara u dodatni krevet za dvije osobe, odvojene kuhinje s blagovaonicom, prostrane spavaće sobe i potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m² s uređenom okućnicom ? Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m², smještena na mirnoj parceli od 200 m². Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m² (57 m² kuće + 200 m² vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju: renovirana kuća 57 m s uređenom okućnicom Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m, smještena na mirnoj parceli od 200 m. Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m (57 m kuće + 200 m vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 257.000 €, 61,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan trosobni apartman površine 61 m2 smješten u Šilu na otoku Krku, na izuzetnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i svega oko 200 metara udaljenosti od plaže. Apartman se nalazi na prvom katu kuće s ukupno dvije etaže, izgrađene 2011. godine, u mirnom i ugodnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m², u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj useljiva do 480000 eura (48)
  • dobrinj zadnjih 7 dana do 480000 eura (20)
  • dobrinj zadnjih 7 dana useljiva (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine