• GoHome Professional
dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća samostojeća 220 - GoHome
  • dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća samostojeća 220 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća samostojeća 220 m2

  • Za upit "dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća samostojeća 220 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, okolica, u prodaji dvojna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji. Sastoji se od četri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za investiciju. Kuća ima nekoliko terasa na okućnici i katu. U suterenu su kuhinja i kupaonica, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj - okolica - samostojeća kuća s bazenom, predstavlja spoj moderne i klasične arhitekture. Prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice i velike terasa. Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe s dvije kupaonice i terasom. Na drugom katu nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 232,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Dobrinj okolica - prodaje se samostojeća kuća površine 232 m2 s tri stambene jedinice. Sastoji se od prizemlja i kata, a svaka jedinica je koncipirana kao dvoetažni stan . U prizemlju svake jedinice je dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, ostava, wc i terasa, a na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Soline, nova kamena kuća s bazenom Prodaje se nova, kvalitetno opremljena kuća kamenog stila s grijanim bazenom na slanu vodu manje od 2 kilometra od mora! Kuća ima ukupno 220 m2 a čini ju prizemlje i kat. U prizemlju je ulazni prostor, kupaonica, kuhinja s blagovaonom te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 220,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Kuća se sastoji od od jednog dvosobnog apartmana,jednog jednosobnog i jednog trosobnog dvoetažnog apartmana. Okućnica vrlo lijepo uređena,a na njoj se nalazi bazen sa sunčalištem i 4 parkitna mjesta. Kuća je potpuna namještena i spremna za turističku djelatnost. Odlična lokacija,a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 220,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja predivnu kamenu kuću na otoku Krku u okolici Dobrinja. Kuća ima neto površinu od 150 m2, odnosno 220 m2 stambenog prostora. Kuća se sastoji od konobe, prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalaze kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom i prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne kamene kuće u okolici Dobrinja na otoku Krku. Ukupna tlocrtna površina 109 m2 kuće, a 220 m2 stambenog prostora pruža dovoljno mjesta za udoban život ili boravak. Sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 649.000 € na 600.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 220,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 649.000 €
06.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo renoviranu autentičnu kamenu samostojeću kuću s dva stana i velikom okućnicom , samo 250 m od mora. Idealan je izbor za one koji traže miran kutak uz more, s mogućnošću prilagodbe prostora prema vlastitim željama. Prizemlje: trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, tri....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj samostojeća samostojeća 220 m2 (109)
  • dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća samostojeća (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr