• GoHome Professional
dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća što veće 220 m2 - GoHome
  • dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća što veće 220 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća što veće 220 m2

  • Za upit "dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća što veće 220 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na lijepoj i mirnoj lokaciji samo 90 m od mora prodaje se samostojeća kuća s mediteranskim obilježjima. Kuća zauzima 230 m2 stambenog prostora koji obuhvaćaju prizemlje i kat. Prizemlje je rasoređeno na ulazni prostor, kupaonu, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 860.000 €, 240,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno mirnoj lokaciji u zelenom pojasu Dobrinja na otoku Krku, smještena su dvije kuće ukupne stambene površine 240 m², s pripadajućih 528 m² okućnice i čak osam parkirnih mjesta. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investitore, višečlane obitelji ili one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, OTOK KRK U ponudi je samostojeća kuća, na odličnoj lokaciji, mirno okruženje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, s ukupno 5 apartmana, 2 apartmana na prizemlju (studio + dvosobni), 3 apartmana na katu (studio + 2 jednosobna). Svaki apartman ima balkon i terasu, idealna situacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikim potencijalom U suterenu kuće nalazi se konoba, WC, stojarnica, šterna, ljetna kuhinja i radionica s posebnim ulazom. Suteren je prizemljem povezan unutarnjim i vanjskim stepeništem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 232,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Dobrinj okolica - prodaje se samostojeća kuća površine 232 m2 s tri stambene jedinice. Sastoji se od prizemlja i kata, a svaka jedinica je koncipirana kao dvoetažni stan . U prizemlju svake jedinice je dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, ostava, wc i terasa, a na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 231,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna luksuzna kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Sastoji se od prizemlja i prvog kate te ima tri stambene jedinice u nizu, što znači da je svaki stan dvoetažan. Svaki stan ima zaseban ulaz te se svaki sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, izbe, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, prodaja, samostojeća kuća s velikom okućnicom i bazenom, na rubu građevinske zone! Kuća, ukupne neto površine 230 m2, građena je na parceli od 1938 m2, 2014. godine. U naravi, kuća se sastoji od tri dvoetažna apartmana, svaki sa svojim ulazom, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, KRAS - 4 stambene jedinice na rubu zelene zone Na prodaju je kuća u mjestu Kras, na otoku Krku, smještena na zemljištu površine 800 m2. Prodaje se kuća kao cjelina, uz mogućnost kupovine i jedne polovice, prilika za investiciju! Dvojna kuća u visokoj roh-bau fazi, sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepu samostojeću kuću s bazenom na samo 90 m od mora u uvali Soline na otoku Krku. Kuća stambene površine 230 m2 izgrađena je na parceli od 489 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica s izlazom na....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj samostojeća što veće 220 m2 (109)
  • dobrinj zadnjih 7 dana što veće 220 m2 (4)
  • dobrinj zadnjih 7 dana samostojeća što veće (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine