• GoHome Professional
dobrinj zadnjih 7 dana ekskluzivan što veće - GoHome
  • dobrinj zadnjih 7 dana ekskluzivan što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj zadnjih 7 dana ekskluzivan što veće

  • Za upit "dobrinj zadnjih 7 dana ekskluzivan što veće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 910,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Ekskluzivan građevinski teren sa pogledom na more Jedinstvena prilika! Isključivo za one koji vole izolaciju i tišinu! Građevinsko zemljište se nalazi cca 1500 m od mora i mjesta Šilo. Okruženo je zelenim pojasom i na rubu je građevinske zone što dugoročno osigurava potpunu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 792,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2023.,

www.indomio.hr

Kuća na otoku Krku, u mjestu Čižići, predstavlja pravu oazu luksuza i udobnosti. Ova nekretnina ima impresivne karakteristike koje je čine jedinstvenom i poželjnom. Sastoji se od tri odvojena stana, što je izvrsno za obitelji koje traže privatnost ili kao prilika za iznajmljivanje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 790,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Krku, u mjestu Čižići, smjestila se ova luksuzna apartmanska vila s privatnim wellnessom i zatvorenim bazenom, svega nekoliko minuta hoda od mora ? idealna za opuštanje ili kao ekskluzivna investicija. Vila se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi cijela etaža posvećena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 400,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Klimno ? Otok Krk Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara pješice od mora, smještena je ekskluzivna villa ukupne površine 400 m² s očaravajućim, potpuno otvorenim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev. Nekretnina se nalazi na uređenoj parceli od 700 m² te pruža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na tri etaže ukupne stambene površine 325m2. U prizemlju imamo kuhinju, blagovaonicu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 191,67 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Ekskluzivna autohtona nekretnina modernog dizajna Predstavljamo Vam ekskluzivnu priliku na otoku Krku! Moderna samostojeća vila smještena je u mirnom naselju u okolici Šila, unutar luksuznog kompleksa od šest vila. Dizajnirana je za kupce koji traže savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 181,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. Ova raskošna nekretnina prostire se na prostranoj parceli od 646 m2 pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i spektakularnog pogleda na more. Kuća se sastoji od dvije razine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj ekskluzivan što veće (46)
  • dobrinj zadnjih 7 dana što veće (34)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.