• GoHome Professional
dobrinj zadnjih 7 dana ekskluzivan što jeftinije - GoHome
  • dobrinj zadnjih 7 dana ekskluzivan što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj zadnjih 7 dana ekskluzivan što jeftinije

  • Za upit "dobrinj zadnjih 7 dana ekskluzivan što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 210.000 €, 910,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Ekskluzivan građevinski teren sa pogledom na more Jedinstvena prilika! Isključivo za one koji vole izolaciju i tišinu! Građevinsko zemljište se nalazi cca 1500 m od mora i mjesta Šilo. Okruženo je zelenim pojasom i na rubu je građevinske zone što dugoročno osigurava potpunu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.premium-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? SAMO KOD NAS! U mirnom dijelu Čižića, na kraju slijepe ulice, prodaje se potpuno namješten apartman površine 61,20 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade. Apartman se sastoji od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom te....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 73,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, atraktivni sa impozantnim pogledom na more! Jednostavnosti moderne arhitekture ističe ovaj projekt sa ukupno 6 stambenih jedinica. Ukupna neto površina apartmana na prvom katu iznosi 73,84m2. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa velikim otvorima koji je objedinjen....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 398.000 €, 125,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, Klimno, prodaja stare kamene dvojne kuće površine 125 m2, s okućnicom i garažom. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata koje je moguće urediti po vlastitim željama. Potrebna je potpuna renovacija pri čemu su određeni radovi već započeli. Ekskluzivna lokacija,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 485.000 €, 96,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - prodaja stana - ekskluzivna lokacija - 100 m od mora U ponudi agencije Kvarner Imobilije d.o.o. nalazi se atraktivan stan u novogradnji, smješten na izuzetnoj lokaciji u mjestu Šilo, svega 100 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u prizemlju zgrade te ima površinu od približno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 597.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk ? Šilo | Ekskluzivna apartmanska kuća s velikim turističkim potencijalom ? samo 300 m od mora! U srcu slikovitog mjesta Šilo, na istočnoj obali otoka Krka, smještena je ova impresivna apartmanska kuća ukupne stambene površine 400 m², s dodatnih 229 m² prostranih terasa koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 149,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivna novo opremljena vila s bazenom i uređenom okućnicom na otoku Krku u Gostinjcu.Vila površine 149,38 m2 sastoji od prizemlja s ulaznim prostorom, dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonicom, jednom spavaćom sobom, kupaonicom, spremištem i natkrivenom terasom površine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.500 €, 140,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu rustikalnu kuću s okućnicom i bazenom u okolici Dobrinja. Ova lijepa starina potpuno je adaptirana i s ukusom uređena ove godine. Kuća stambene površine 140 m2 sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi veliki open-space sa prostranim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj ekskluzivan što jeftinije (46)
  • dobrinj zadnjih 7 dana što jeftinije (34)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me