• GoHome Professional
dobrinj zadnjih 7 dana što skuplje ekskluzivan - GoHome
  • dobrinj zadnjih 7 dana što skuplje ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj zadnjih 7 dana što skuplje ekskluzivan

  • Za upit "dobrinj zadnjih 7 dana što skuplje ekskluzivan" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Prlijepa kuća s bazenom i pogledom na more Na prodaju je luksuzno opremljena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji Dobrinjštine, udaljena svega 10 minuta hoda od prekrasne plaže i mora. Ova moderna i elegantna nekretnina nudi savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 400,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Klimno ? Otok Krk Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara pješice od mora, smještena je ekskluzivna villa ukupne površine 400 m² s očaravajućim, potpuno otvorenim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev. Nekretnina se nalazi na uređenoj parceli od 700 m² te pruža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 792,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2023.,

www.indomio.hr

Kuća na otoku Krku, u mjestu Čižići, predstavlja pravu oazu luksuza i udobnosti. Ova nekretnina ima impresivne karakteristike koje je čine jedinstvenom i poželjnom. Sastoji se od tri odvojena stana, što je izvrsno za obitelji koje traže privatnost ili kao prilika za iznajmljivanje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 790,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Krku, u mjestu Čižići, smjestila se ova luksuzna apartmanska vila s privatnim wellnessom i zatvorenim bazenom, svega nekoliko minuta hoda od mora ? idealna za opuštanje ili kao ekskluzivna investicija. Vila se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi cijela etaža posvećena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na tri etaže ukupne stambene površine 325m2. U prizemlju imamo kuhinju, blagovaonicu,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 181,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. Ova raskošna nekretnina prostire se na prostranoj parceli od 646 m2 pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i spektakularnog pogleda na more. Kuća se sastoji od dvije razine....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 986.000 € na 799.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 1.200.000 €
30.08.2025 - 0 €
15.02.2026 - 986.000 €
26.04.2026 - 799.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna villa na prestižnoj lokaciji ? savršena oaza mira i luksuza Na mirnom i zelenilom okruženom mjestu smještena je ova impresivna samostojeća villa, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku udobnost i potpunu privatnost. Prostire se na prostranoj parceli s uređenom okućnicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.500 €, 140,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu rustikalnu kuću s okućnicom i bazenom u okolici Dobrinja. Ova lijepa starina potpuno je adaptirana i s ukusom uređena ove godine. Kuća stambene površine 140 m2 sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi veliki open-space sa prostranim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 149,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivna novo opremljena vila s bazenom i uređenom okućnicom na otoku Krku u Gostinjcu.Vila površine 149,38 m2 sastoji od prizemlja s ulaznim prostorom, dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonicom, jednom spavaćom sobom, kupaonicom, spremištem i natkrivenom terasom površine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj što skuplje ekskluzivan (46)
  • dobrinj zadnjih 7 dana što skuplje (42)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr