• GoHome Professional
dobrinj useljiva parking što manje 70 m2 - GoHome
  • dobrinj useljiva parking što manje 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj useljiva parking što manje 70 m2

  • Za upit "dobrinj useljiva parking što manje 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Kvalitetna novogradnja s pogledom, terasom i parkingom ? Čižići Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji u Čižićima, na otoku Krku, smješten je ovaj funkcionalan i moderno dizajniran stan u kvalitetnoj novogradnji. Početak radova predviđen je za studeni 2024., a završetak izgradnje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 63,50 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,vrta-okućnice površine 35m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija,more na cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više informacija: Boško....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 226.000 €, 63,50 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,terase,okućnice-vrta i pripadajućeg parkinga.Stan ima na korištenje i zajednički bazen sa ostalim suvlasnicima. Vrlo kvalitetna gradnja i oprema. Mirna lokacija,blizina mora-plaže. U cijeni....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 63,65 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, 2S+DB OD 64 m2! Sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom i boravkom sa izlazom na netkrivenu terasu, dvije spavaće sobe i kupaonice. Pripada mu okućnica uz stan i jedno parkirno mjesto uz mogućnost drugog uz nadoplatu. Objekt se gradi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 335.000 €, 63,77 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća na otoku Krku, smještena u naselju Klimno. Ova krajnja kuća u nizu, površine 63.77m², idealna je za sve koji traže mir i blizinu mora. U prizemlju, površine 33.31m², nalazi se natkriveni ulaz koji vodi u dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, stvarajući....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE, 2S+DB OD 64 m2! Sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom i boravkom sa izlazom na netkrivenu terasu, dvije spavaće sobe i kupaonice. Pripada mu jedno parkirno mjesto uz mogućnost drugog uz nadoplatu. Objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 196.000 €, 65,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi agencije imamo stan od 65m2 dobrog rasporeda, sa balkonom i lijepim pogledom na more!! Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, hodnika i balkona!! Stan je namješten i opremljen!! Parking ispred zgrade i zajednicka okućnica!! _______________________....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 245.000 €, 65,39 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,natrkrivenog ulaza i stubišta,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija.Udaljenost od mora-plaže cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 66 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj parking što manje 70 m2 (62)
  • dobrinj useljiva što manje 70 m2 (2)
  • dobrinj useljiva parking što manje (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!