• GoHome Professional
dobrinj useljiva hidromasažna kada 200 m2 - GoHome
  • dobrinj useljiva hidromasažna kada 200 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj useljiva hidromasažna kada 200 m2

  • Za upit "dobrinj useljiva hidromasažna kada 200 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 198,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, DOBRINJ, u ponudi je samostojeća kuća s prostranom okućnicom, novogradnja. Samostojeća kuća nalazi se na parceli površine 657 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja međusobno povezanih unutarnjim stubištem, stambene površine 198m2, te prostrane okućnice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i veoma lijepom okruženju Uvale Soline, svega 1200m od mora, prodaje se novoizgrađena luksuzna kuća koja objedinjuje vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i potpunu udobnost življenja. Kuća ukupne neto površine 197 m2 prostire se na dvije etaže ? prizemlje i kat ? te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, prodaja, novoizgrađene, impozantne, luksuzne kuće s bazenom, konobom i jacuzzijem. Kuća s neto površinom od 197 m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom te prostran dnevni boravak s izlazom na veliku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 947.500 €, 200,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja novu kamenu kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Solina. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 200m2 a izgrađena je na čestici površine 436m2. Prostire se na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 185,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, na prodaju je samostojeća luksuzna vila na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone. Ukupna površina nekretnine je 185 m2. Prizemlje vile sastoji se od hodnika, vešeraja, spremišta, jedne spavaće sobe, kupaonice i prostranog otvorenog prostora koji obuhvaća kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 185,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - LUKSUZNA VILA 185 m2 - OTOK KRK (KRAS) Prodaje se luksuzna vila na otoku Krku u mjestu Kras. Vila površine 185 m2, rustikalnog vanjskog izgleda te modernog unutarnjeg intrijera sa prekrasnom velikom okućnicom i bazenom. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 185,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MEDITERANSKA VILA NA OTOKU KRKU U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka na rubu građevinske zone, u ponudi imamo vilu površine 185 m2. U prizemlju je ulazni hodnik, wellness zona s kupaonicom i saunom, tehnička prostorija, vešeraj, velika spavaća soba i kuhinja s blagovaonom i prostranim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj hidromasažna kada 200 m2 (24)
  • dobrinj useljiva 200 m2 (5)
  • dobrinj useljiva hidromasažna kada (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.