• GoHome Professional
dobrinj useljiva do 250000 eura što manje okućnica - GoHome
  • dobrinj useljiva do 250000 eura što manje okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj useljiva do 250000 eura što manje okućnica

  • Za upit "dobrinj useljiva do 250000 eura što manje okućnica" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.921 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m s uređenom okućnicom Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m, smještena na mirnoj parceli od 200 m. Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m (57 m kuće + 200 m vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m² s uređenom okućnicom ? Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m², smještena na mirnoj parceli od 200 m². Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m² (57 m² kuće + 200 m² vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 57,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m². Kuća se sastoji od dnevne sobe s kaučem koji se pretvara u dodatni krevet za dvije osobe, odvojene kuhinje s blagovaonicom, prostrane spavaće sobe i potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj useljiva do 250000 eura što manje okućnica'
243.999 €
243.999 €
243.999 €
  Stan, DOBRINJ, 257.000 €, 61,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan trosobni apartman površine 61 m2 smješten u Šilu na otoku Krku, na izuzetnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i svega oko 200 metara udaljenosti od plaže. Apartman se nalazi na prvom katu kuće s ukupno dvije etaže, izgrađene 2011. godine, u mirnom i ugodnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je primorska kuća u nizu, potpuno adaptirana i uređena, stambene površine 101 m², s uređenom okućnicom od približno 450 m². Kuća se sastoji od prizemlja i dvije etaže te nudi tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, kupaonicu, hodnik i terasu. Okućnica je prostrana i pruža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan