• GoHome Professional
dobrinj useljiva do 130 m2 okućnica - GoHome
  • dobrinj useljiva do 130 m2 okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj useljiva do 130 m2 okućnica

  • Za upit "dobrinj useljiva do 130 m2 okućnica" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.144 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je primorska kuća u nizu, potpuno adaptirana i uređena, stambene površine 101 m², s uređenom okućnicom od približno 450 m². Kuća se sastoji od prizemlja i dvije etaže te nudi tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, kupaonicu, hodnik i terasu. Okućnica je prostrana i pruža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 257.000 €, 61,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan trosobni apartman površine 61 m2 smješten u Šilu na otoku Krku, na izuzetnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i svega oko 200 metara udaljenosti od plaže. Apartman se nalazi na prvom katu kuće s ukupno dvije etaže, izgrađene 2011. godine, u mirnom i ugodnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj useljiva do 130 m2 okućnica'
243.999 €
243.999 €
258.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 278.000 €, 57,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća, kompletno obnovljena kuća površine 57 m2, smještena na mirnoj parceli od 200 m2 u srcu Šila. Nekretnina je idealna za odmor, investiciju u turistički najam ili miran boravak tijekom cijele godine. Raspored i unutrašnjost: Kuća se sastoji od moderno uređene....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 57,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m². Kuća se sastoji od dnevne sobe s kaučem koji se pretvara u dodatni krevet za dvije osobe, odvojene kuhinje s blagovaonicom, prostrane spavaće sobe i potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
26.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m² s uređenom okućnicom ? Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m², smještena na mirnoj parceli od 200 m². Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m² (57 m² kuće + 200 m² vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com