• GoHome Professional
dobrinj samostojeća adaptiran što jeftinije - GoHome
  • dobrinj samostojeća adaptiran što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj samostojeća adaptiran što jeftinije

  • Za upit "dobrinj samostojeća adaptiran što jeftinije" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.184 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Kras je skriveni dragulj unutrašnjosti otoka Krka, malo i mirno naselje u unutrašnjosti otoka, udaljeno svega desetak minuta vožnje od mora. Zadržalo je tradicijski istarski i primorski karakter, s kamenim kućama, suhozidima i bogatom vegetacijom. Idealno za one koji traže bijeg od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, adaptirana samostojeća kuća na parceli od cca. 400m2 izgrađena krajem 19. stoljeća te potpuno adaptirana 2019. godine. Kuća u Dobrinju je katnost prizemlje + kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica te spremište od 9 m2. Sve prostorije imaju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 300.000 €, 110,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća adaptirana kamena kuća na mirnoj lokaciji. Prostire se na 110 m2 stambene površine i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju kuće nalazi se kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, wc i spremište. Vanjskim stepeništem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj samostojeća adaptiran što jeftinije'
800.000 €
340.000 €
340.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća smještena u mirnom mjestu Kras na otoku Krku, idealna za one koji traže privatnost i udobnost, a ujedno žele biti nadomak Malinske. Od centra Dobrinja udaljena je 2,5 kilometra, dok je do prve plaže potrebno pet kilometara. Kuća ima ukupnu površinu od 170 m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća sa tri zasebna apartmana,na dobroj lokaciji sa panoramskim pogledom na more. Sastoji se od dva jednosobna stana u prizemlju te velikog dvosobnog sa dnevnim boravkom na katu.Okućnica potpuno popločana unutar koje je i smješten bazen te parkiralište za više automobila.Velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja samostojeću kuću s okućnicom na vrlo mirnoj lokaciji na otoku Krku. Postojeća kamena starina adaptirana je i dograđena 1995. godine. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 90 m2 a nalazi se na okućnici površine 408 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 460.000 €, 250,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji ovog prekrasnog imanja u okolici mjesta Dobrinj na otoku Krku. U mirnom i idiličnom okruženju, na rubu zelenog pojasa imanje površine 1.500m2 pruža mir koji je teško opisati riječima. U naravi se radi o tri adaptirane kamene kuće u nizu svaka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, OTOK KRK, u ponudi je adaptirana autohtona kamena kuća s bazenom. Nalazi se na zemljištu površine 913 m2 gdje je lijepo uređena okućnica koja obiluje mediteranskim biljkama, sunčalište i bazen površine 35 m2. U prizemlju kuće od 104 m2 nalazi se dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 134,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Gabonjin, renovirana i moderno uređena kuća sa bazenom i okućnicom. Kuća je nedavno (2023.) kompletno uređena i adaptirana. Kuća ima 134 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica, a na katu su 3 klimatizirane spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 636.000 €, 180,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, okolica, dvojna adaptirana kamena kuća, udaljena svega 2000m od mora i plaža. Kamena kuća se sastoji od ukupne 3 etaže, stambene površine 180m2. U suterenu se nalazi kuhinja, kupaonica i tehnička soba, te originalna kamena preša (toš) za proizvodnju maslinovog ulja. Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.500 €, 140,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu rustikalnu kuću s okućnicom i bazenom u okolici Dobrinja. Ova lijepa starina potpuno je adaptirana i s ukusom uređena ove godine. Kuća stambene površine 140 m2 sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi veliki open-space sa prostranim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 925.000 €, 225,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na rubu manjeg sela u okolici Dobrinja prodaje se kompleks adaptiranih kamenih kuća s bazenom. Od prvog dućana, caffe bara i restorana udaljene su tek 400 m dok je do prve plaže i većih mjesta niti 10 minuta vožnje. Na okućnici se nalazi ovalni bazen veličine cirka 7,5 m x 4 m sa....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr