• GoHome Professional
dobrinj opremljen što veće najnovije do 450000 eur - GoHome
  • dobrinj opremljen što veće najnovije do 450000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj opremljen što veće najnovije do 450000 eura 80 m2

  • Za upit "dobrinj opremljen što veće najnovije do 450000 eura 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Uvala Soline - na prodaju je prostrani trosoban dvoetažni apartman ukupne površine 83,26 m2 na prvom katu i visokom potkrovlju više obiteljske kuće sa ukupno šest stambenih jedinica, udaljen svega 350 m od mora i plaže. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaone,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 330.000 €, 83,90 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i uređenom dijelu uvale Soline prodaje se prostran i svijetao apartman ukupne površine 83,90 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi na drugom katu. Stan je odmah useljiv, potpuno namješten, klimatiziran i spreman za korištenje ? bilo za stalni boravak, odmor ili turističko....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, mjesto ČižićiČetverosobni dvoetažni apartman u maloj zgradi sa 6 apartmana. Apartman se nalazi u malom mirnom mjestu Čižići, koje se nalazi samo 11 km od Krčkog mosta. Nalazi se na 1. katu i u potkrovlju novouređene zgrade.Površina apartmana: 83,26 m2Udaljen cca 350 m od....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 83,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 280.000 € na 310.000 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 280.000 €
22.02.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 225.000 €, 80,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izvanrednoj lokaciji u centralnom dijela otoka, na parceli od 480m2 novija montažna kuća, od 80m2. U polu-suterenu je stan od 40m2 koji zahtjeva dovršenje u smislu namještaja i opreme. Taj stan ima svoj, zasebni dio okućnice te je orjentiran na zapad. Stan u prizemlju ima također....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Čižićima na otoku Krku, svega 330 metara od mora, na prodaju je stan površine 75 m² smješten u prizemlju kvalitetno izgrađene novogradnje iz 2025. godine. Unutrašnjost stana čine kuhinja i blagovaonica povezane s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonica s podnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Apartman na prvom katu kuće A predstavlja savršenu priliku za one koji traže moderan dom na izvanrednoj lokaciji, smješten samo 350 metara od mora, s vlastitim ulazom i očaravajućim pogledom na more. Ulaskom u apartman dočekuje vas natkriveno ulazno stubište, elegantno uređeno keramičkim....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 73,84 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u mjestu Čižići na otoku Krku, svega 330 metara pješice od mora i plaže, prodaje se stan površine 73,84 m², smješten u prizemlju novogradnje iz 2025. godine. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika, te....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj opremljen što veće do 450000 eura 80 m2 (25)
  • dobrinj opremljen što veće najnovije do 450000 eura (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.