• GoHome Professional
dobrinj okućnica 110 m2 što veće - GoHome
  • dobrinj okućnica 110 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj okućnica 110 m2 što veće

  • Za upit "dobrinj okućnica 110 m2 što veće" pronađeno 48 nekretnina - prosječna cijena 3.909 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJ E SE KUĆA U ČIŽIĆIMA NOVIJE GRADE DRUGI RED OD MORA. KUĆA IMA 100M2 STAMBENE POVRŠINE I 500M OKUĆNICE. SASTOJI SE OD DVIJE SPAVAĆE SOBE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM , SPREMIŠTA, PODRUMA , TERASE SA HIDROMASAŽNIM BAZENOM. 50M PJEŠICE DO MORA. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je lijepa prizemnica na rubu zelene zone sa uređenom prostranom okućnicom od 1550 m2 na kojoj se nalazi jacuzzi, sunčalište, kameni roštilj, natkrivena terasa i prostor za više parkirnih mjesta. Stambena površina kuće od 100 m2 odlično....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo lijepu kuću u samom srcu Dobrinja s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i djelomično na more. Kuća je smještena na udaljenosti samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine moru. Prostire se na tri etaže, svaka pažljivo uređena kako bi vam....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, Kras, prodaja atraktivne kuće površine 100 m2, s velikom okućnicom površine 1.550 m2, na rubu zelene zone. Kuća se sastoji od dnevne sobe s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe s privatnim kupaonicama, toaleta i dvije terase. PVC stolarija, klimatizacija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja stare kamene kuće površine 100 m2, s prostranom okućnicom površine 1.310 m2, na mirnoj lokaciji, okružena šumom. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom i blagovaonom te galerije s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom te balkonom. Na prostranoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-48 (od ukupno 49)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com