• GoHome Professional
dobrinj do 420 m2 vrt što jeftinije opremljen - GoHome
  • dobrinj do 420 m2 vrt što jeftinije opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 420 m2 vrt što jeftinije opremljen

  • Za upit "dobrinj do 420 m2 vrt što jeftinije opremljen" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 4.296 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2 (malo manji)
    • 440 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 245.900 €, 56,52 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepi jednosobni apartman koji se smjestio na prvome katu apartmanske zgrade na dobroj lokaciji, samo 200 metara od mora, u romantičnom i mirnom primorskom mjestu Klimno, otok Krk. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavonicom, spavaće sobe, praktične....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
17.04.2026 - 250.000 €

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 420 m2 vrt što jeftinije opremljen'
259.000 €
259.000 €
280.000 €
  Stan, DOBRINJ, 257.000 €, 61,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan trosobni apartman površine 61 m2 smješten u Šilu na otoku Krku, na izuzetnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i svega oko 200 metara udaljenosti od plaže. Apartman se nalazi na prvom katu kuće s ukupno dvije etaže, izgrađene 2011. godine, u mirnom i ugodnom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Novo u ponudi, samo kod nas! U mirnom mjestu Klimno na otoku Krku, nalazi se ovaj prekrasan apartman, opremljen i ugodan. Smješten samo 150 metara od mora, apartman pruža i pogled na more i omogućava vam uživanje u ljepotama prirode. Apartman se sastoji od ukupno 75.8 m2 pažljivo....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 289.000 €, 73,24 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi u prizemlju niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu prizemlja. Ukupna površina stana iznosi 73,24 m2, od čega je 52,49 m2 stambenog prostora, a....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, mjesto ČižićiČetverosobni dvoetažni apartman u maloj zgradi sa 6 apartmana. Apartman se nalazi u malom mirnom mjestu Čižići, koje se nalazi samo 11 km od Krčkog mosta. Nalazi se na 1. katu i u potkrovlju novouređene zgrade.Površina apartmana: 83,26 m2Udaljen cca 350 m od....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 310.000 €, 83,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 385.000 €, 71,47 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj je slikovito povijesno naselje smješteno na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka, na vrhu brežuljka koji pruža predivan pogled na okolne zelene doline i more. Njegova povijest seže daleko u prošlost, a mjesto je poznato po bogatoj kulturnoj baštini, autentičnoj arhitekturi te....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 385.000 €, 71,00 m2 cca 5420 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Malinske - Moderna vila s privatnim bazenom i velikom okućnicom! Prodaje se luksuzna vila s privatnim bazenom u mirnom naselju u okolici Malinske 3,5km od mora, na otoku Krku. Vila nudi 2 spavaće sobe, moderno opremljenu kuhinju, 2 kupaonice s bideom te prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i jedna je od najstarijih otočnih općina s bogatom poviješću i kulturnom baštinom. Središte općine, istoimeno naselje Dobrinj, slikovito je mjesto smješteno na brežuljku s kojeg se pruža prekrasan pogled na okolni krajolik.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 529.000 €, 110,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji otoka Krka prodaje se samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Posebnost ove kuće je prizemlje izgrađeno u kamenu. Kuća je katnica, a okućnica uključuje bazen sa sunčalištem, vrt, vrtnu kućicu i roštilj. Vrt je opremljen automatskim navodnjavanjem, a bazen s instalacijom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 999.000 €, 167,00 m2 cca 5980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Mediteranska vila sa bazenom i velikom okućnicom U malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja, smjestila se ova prekrasna kamena vila sa grijanim bazenom i velikom okućnicom. Izgrađena je na terenu od 930 m2 a stambena površina iznosi 167 m2 i proteže se na dvije etaže. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 270,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana moderna vila s bazenom otok Krk, mir i udobnost na 931 m zemljišta Na otoku Krku, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka, smjestila se impresivna vila koja nudi savršenu kombinaciju prostranosti, luksuza i privatnosti. S ukupnom tlocrtom površinom od 320 m i na parceli....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan