• GoHome Professional
dobrinj do 420 m2 što jeftinije - GoHome
  • dobrinj do 420 m2 što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 420 m2 što jeftinije

  • Za upit "dobrinj do 420 m2 što jeftinije" pronađeno 2 597 nekretnina - prosječna cijena 3.718 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2 (malo manji)
    • 440 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • 2.kat
    • useljiva
    • 1.kat
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,vrta-okućnice površine 35m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija,more na cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
17.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 255.000 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Šilo, prodaja apartmana na prvom katu stambenog objekta s ukupno tri stambene jedinice, na parceli od 809 m2. Apartman ima neto površinu 114 m² (stambena površina apartmana 98 m² + 15 m² natkrivene terase + 16 m² nenatkrivene terase) te funkcionalan raspored koji....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 255.000 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 257.000 €, 61,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan trosobni apartman površine 61 m2 smješten u Šilu na otoku Krku, na izuzetnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i svega oko 200 metara udaljenosti od plaže. Apartman se nalazi na prvom katu kuće s ukupno dvije etaže, izgrađene 2011. godine, u mirnom i ugodnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 88,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici https://codexnekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja. ID KOD AGENCIJE: 3123 Sandra Vrsalović Agent s licencom Mob: +385 97 680 8154 Tel: +385 97 680 8154 E-mail: sandra@codexnekretnine.hr....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,27 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivan apartman površine 64,27 m2, smješten na drugom katu više obiteljske kuće, na izuzetno mirnoj lokaciji uz zelenu zonu u uvali Soline. Udaljen je svega 350 m od prekrasnih plaža i desetak minuta hoda do centra mjesta i svih sadržaja. Apartman se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,27 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaje se apartman na mirnoj lokaciji površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu i loggiu s pogledom na more. U sklopu apartman....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI! Nekretnine otok Krk, uvala Soline - prodaje se apartman na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu, površine 64,27 m2. Smješten je na drugom katu više obiteljske kuće i obuhvaća ulazni hodnik, ostavu, kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonicu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m s uređenom okućnicom Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m, smještena na mirnoj parceli od 200 m. Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m (57 m kuće + 200 m vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m² s uređenom okućnicom ? Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m², smještena na mirnoj parceli od 200 m². Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m² (57 m² kuće + 200 m² vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 258.000 €, 56,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, dvosoban stan, prizemlje, okućnica, prodaja Dvosoban stan 56,05 m2 nalazi se u prizemlju višestambene zgrade od 6 apartmana. sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonice, izbe te natkrivene terase. Stan ima....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 280.000 € na 259.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji samostojeće kuće sa okućnicom u mjestu Gostinjac, otok Krk. Samostojeća kuća ukupne neto stambene površine od 95m2 smještena je na čestici površine 462 m2, a konceptualno je zamišljena kao dva odvojena stana. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 77,46 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,3 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom i 2 kupaonice,ukupne površine 61,16m2,natkrivene terase površine 6,07m2( 6,07x05=3,035m2),okućnice-vrta površine 103m2( 103x 0,1= 10,3m2) i pripadajućeg parkinga površine 12m2( 12x0,25= 3m2).,sveukupne....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 259.000 €, 77,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Apartman i studio Apartman s pogledom na more ? Idealna Investicija Na drugom katu modernog objekta, smještenog u mirnom i uređenom okruženju, nalazi se ovaj šarmantni apartman i studio apartman ukupne površine 77 m². Oba prostora su osmišljena tako da nude maksimalnu udobnost i privatnost,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 75,74 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan od 75,74m2, samo 60m od mora sa prekrasnim pogledom na more!! Sastoji se od dvije etaže visokog prizemlja i prvog kata!! Na donjoj etaži nalazi se ulazni hodnik, opremljena dnevna soba s kožnim dvosjedima, ostava, spavaća soba za dvije osoba, kupaonica s perilicom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 71,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na prvom katu netto površine 71 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika , dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 71,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ČIŽIĆI - Novogradnja III - Stan 2S+DB na 1.katu NOVOGRADNJA! Na otoku Krku, u mjestu Čižići prodaju se stanovi u kvalitetnoj novogradnji, od mora udaljeni 450 metara. Novogradnja se sastoji od tri zgrade sa devet stambenih jedinica. Stan na 1. katu sjeverne stambene zgrade....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 259.000 €, 71,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

APARTMAN U NOVOGRADNI - UVALA SOLINE NOVO U PONUDI! Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade i pripada mu dio okućnice . Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te natkrivene terase sa koje se pruža lijepi pogled.. Apartmanu pripada....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 71,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 71m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika , dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 71,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 70,90 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 70,90 m2, od čega je 65,16 m2 stambenog prostora, a lođa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 67,23 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, 3S+DB OD 67 m2, PARKING U CIJENI! Smješten na prvom katu novogradnje koja se sastoji od tri ulaza sa po tri stambene jedinice u svakom. Sastoji se od kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka sa izlazom na natkrivenu terasu i dalje na okućnicu, tri....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na vrlo lijepoj lokaciji udaljenoj 450 m od mora i centra prodaje se stan na drugom katu netto površine 66 m2 u kvalitetnoj novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, terase i te jednog parkirnog mjesta.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ČIŽIĆI - Novogradnja I - Stan 3S+DB na 1.katu NOVOGRADNJA! Na otoku Krku, u mjestu Čižići prodaju se stanovi u kvalitetnoj novogradnji, od mora udaljeni 450 metara. Novogradnja se sastoji od tri zgrade sa devet stambenih jedinica. Stan na 1. katu južne stambene zgrade površine....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 65,46 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 65,46 m2, od čega je 59,39m2 stambenog prostora, a terasa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 60,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 2S+DB stan smješten na prvome katu kvalitetne novogradnje u uvali Soline, ukupne površine 60 m2. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i hodnika, a također ima i izlaz na terasu s pogledom na more. Uz to, stanu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-452 (od ukupno 453)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad