• GoHome Professional
dobrinj do 400 m2 zadnjih 7 dana - GoHome
  • dobrinj do 400 m2 zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 400 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "dobrinj do 400 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 4.108 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • useljiva
    • 2.kat
    • samostojeća
    • alarmni sustav
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - nova suvremena luksuzna vila s grijanim bazenom, 150 m od mora! Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 706 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - moderna vila s grijanim bazenom i pogledom! Samo 150 m od mora. Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 820 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,76 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 400 m2 zadnjih 7 dana'
619.000 €
619.000 €
799.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA Prodaje se kuća od 160 m2 u Dobrinju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14408 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA (prodaja).

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 142,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se dvoetažni stan od 142 m² , a moguće je kupiti i cijeli objekt . Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, lijepa rustikalna kuća u unutrašnjosti otoka. Kamena vila je izvedena na 2 etaže. Kuća se proteže na ukupnoj površini 140 m2. U toj su površini obuhvaćeni u prizemlju ulazni dio, dnevni boravak i kuhinja s blagovaonicom, ostava, wc i izlaz na veliku natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U Hlapi, u okolici Čižića, prodaje se nova dvojna kuća površine 140 m2, raspoređena na prizemlje i kat. More je udaljeno oko 3 km, što znači da se do plaže dolazi brzo, ali se kuća ne nalazi u zoni najveće ljetne gužve. Prizemlje ima dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu u otvorenom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline , dvojna kuća s bazenom, moderno renovirana 2020.god. Stambena površina kuće iznosi 110m2 a sastoji se od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba te jedna spavaća soba i kupaonica. Na katu su dvije....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na drugom katu manje stambene zgrade u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m², udaljen svega nekoliko minuta hoda od plaže i centra mjesta. Pozicija je praktična tijekom cijele godine jer su trgovina, restorani i svakodnevni sadržaji dostupni bez potrebe za automobilom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 550.000 €, 98,00 m2 cca 5610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U prizemlju moderne novogradnje u Šilu prodaje se apartman ukupne površine 97,57 m² s vlastitom okućnicom, bazenom i dva parkirna mjesta. More i centar mjesta udaljeni su svega 100 metara, što omogućuje brz dolazak do plaže i sadržaja bez svakodnevnog korištenja automobila. Tijekom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 390.000 €, 98,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 209.000 €, 75,60 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan u mirnom dijelu mjesta Dobrinj na otoku Krk, ukupne površine 75,60 m². Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice te dodatnog odvojenog WC-a, što ga čini idealnim za ugodan....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 209.000 €, 72,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, stan 73 m2 na prvom katu, pogled. Dvosoban stan od 73 m2 nalazi se na prvom katu višestambene zgrade od 6 apartmana. Sastoji se od hodnika, toaleta, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa blagovaonom i kuhinjom te natkrivene lođe. Stan je klimatiziran....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 65,16 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, 600 m od mora, nalazi se apartman na prvom katu novogradnje. Površine 65,16 m2, obuhvaća ulazni prostor, dvije spavaće sobe, kupaonicu te otvoreni dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na natkrivenu terasu s pogledom na more. U gradnji su korišteni....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 246.000 €, 60,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

KRK, KLIMNO - Apartman 2S+DB, 60m2 U predivnom mjestu uvale Klimno prodaje se apartman 2S+DB, površine 60m2. Stan se sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonskim stolom, 2 spavaće sobe te kupaonice. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja je izgrađena 2012. god. te mu pripadaju....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 246.000 €, 60,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, prodaje se apartman površine 55 m2, na izvrsnoj lokaciji samo 50 m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade i sastoji se ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaonice, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Šilo - prodaja, apartman s okućnicom i vlastitim bazenom! Moderno namješten apartman površine cca 51 m², a sastoji se od hodnika, ostave, kupaonice, spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na terasu i okućnicu površine 81 m² na kojoj se nalazi grijani bazen....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja tradicionalnu kamenu primorsku kuću smještenu na otoku Krku, u mirnom mjestu Sužan pored Čižića. Riječ je o dvojnoj kući raspoređenoj na suteren, prizemlje i prvi kat, pri čemu svaka etaža ima površinu od 15m2. U suterenu se nalazi kupaonica te dodatni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan