• GoHome Professional
dobrinj do 400 m2 lođa što manje - GoHome
  • dobrinj do 400 m2 lođa što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 400 m2 lođa što manje

  • Za upit "dobrinj do 400 m2 lođa što manje" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.516 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 199.000 €, 44,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, KLIMNO ? STAN S LOĐOM I DVORIŠTEM ???????????????????? U mirnoj i atraktivnoj uvali Klimno na otoku Krku prodaje se funkcionalan stan površine 44 m² smješten u stambenoj zgradi s više jedinica. Nekretnina se nalazi u prizemlju s vlastitim pristupom i otvorenim prostorom,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 210.000 €, 44,20 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je završen stan površine 44.20m2 smješten u novogradnji na otoku Krku, udaljenosti samo 10 minuta pješice od mora! Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, spavaće sobe, hodnika, kupaonice, lođe i izbe. Ovom stanu također pripada parkirno mjesto. Izvrsna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ako tražite mirnu oazu na otoku Krku ovo je za vas. Odlična pozicija i pogled na zelenilo će vas osvojiti. Kvalitetna gradnja, raspored sa dvije lijepe spavaće sobe i lijepom kupaonicom. Dnevni dio i kuhinja imaju izlaz na lođu zaštićenu od velikih vrućina. Centralno grijanje na struju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 400 m2 lođa što manje'
270.000 €
235.000 €
305.000 €
  Stan, DOBRINJ, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 365.000 €, 60,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

KLIMNO je najveće mjesto u uvali i jedno od najstarijih u tom kraju. Smješteno je na istočnoj strani otoka Krka. Mjesto je romantično, a krasi ga crkvica svetog Klementa iz 14 stoljeća. Poznato je po bogatoj ugostiteljskoj ponudi i restoranima u kojima se nude morski i drugi specijaliteti....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 60,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 305.000 €, 60,00 m2 cca 5080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 60,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 395.000 €, 60,00 m2 cca 6580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 246.000 €, 60,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

UVALA KLIMNO ? PRODAJE SE DVOSOBNI KLASIČNI STAN OD 60 M² NA 1. KATU! Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonskim stolom, dvije spavaće sobe te kupaonice. Smješten je u zgradi izgrađenoj 2012. godine i odlikuje se blizinom mora i plaže ? udaljen je svega cca 550 m....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 395.000 €, 60,00 m2 cca 6580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 365.000 €, 60,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 290.000 €, 61,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Krku u lijepom pitoresknom mjestu uz more u ponudi imamo stan u novogradnji na samo 300m od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom prostoru sa izlazom na lođu površine 8 m2 s koje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 61,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku u lijepom pitoresknom mjestu uz more u ponudi imamo stan u novogradnji na samo 300m od mora. Stan se nalazi na 1. katu manje zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom prostoru sa izlazom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 61,16 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na predivnoj lokaciji u Čižićima, na otoku Krku, izgrađena je nova stambena zgrada koja se sastoji od tri zgrade s ukupno devet stanova površine od 60 do 70 m2. Ovi moderni i funkcionalni stanovi nude savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti, što ih čini idealnim za obiteljski....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Na zlatnom otoku Krku u pitoresknom mjestu Šilo na samo 300 m od mora i plaža u ponudi imamo vrlo lijep i funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika, dvije sobe, kupaonice te kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u jednom prostoru. Iz dnevnog boravka je izlaz na lođu s....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 185.000 €, 64,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK | 400 m OD MORA | PARKIRNO MJESTO I VRT Na prodaju je uredan i funkcionalan stan smješten u mirnom dijelu mjesta Čižići na otoku Krku, svega 400 metara od mora i plaže. Nekretnina se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji koja pruža idealan spoj mira, prirode i blizine svih....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 65,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan ? apartman smješten u Klinu na otoku Krku, svega 200 m od mora i centra mjesta. Stan je 2S+DB, potpuno namješten i spreman za useljenje ili turistički najam. Posebnu vrijednost daju visoki plafoni te nadsvođeni stropovi u dnevnom boravku i sobama, koji prostoru....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 239.000 €, 65,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan apartman smješten u Klinu na otoku Krku, svega 200 m od mora i centra mjesta. Stan je 2S+DB, potpuno namješten i spreman za useljenje ili turistički najam. Posebnu vrijednost daju visoki plafoni te nadsvođeni stropovi u dnevnom boravku i sobama, koji prostoru daju....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 65,16 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 65,46 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 65,46 m2, od čega je 59,39m2 stambenog prostora, a terasa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 67,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Čižića, na otoku Krku, smješten je ovaj prostrani trosobni stan na prvom katu dovršene novogradnje. Zgrada je dio manjeg kompleksa s tri objekta i ukupno devet stambenih jedinica. Stan ima vlastiti ulaz, što pruža dodatnu privatnost i komfor, idealno za obiteljski....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 70,90 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 70,90 m2, od čega je 65,16 m2 stambenog prostora, a lođa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI, OTOK KRK Predstavljamo stanove u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi na drugome katu, a identičan se nalazi i na prvome katu. Dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 kupaonice, natkrivena lođa, te naravno pripadajuće parkirno mjesto na okućnici....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 200.000 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA NEKRETNINE iz ponude izdvaja komforan stan ukupne površine 72,96 m², smješten na prvom katu uredne zgrade u mjestu Klimno na otoku Krku. Mirna lokacija svega 700 metara pješice od prve plaže. Stan se sastoji od ulaznog prostora (8,14 m²), kupaonice (5,16 m²), zasebnog WC-a....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 249.000 €, 73,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI, OTOK KRK Predstavljamo stanove u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi na prvome katu, a identičan se nalazi i na drugome katu. Tri spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 kupaonice, natkrivena lođa, te naravno pripadajuće parkirno mjesto na okućnici zgrade.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Čižići, Novogradnja. Više stanova različite kvadrature(60m2,73 m2,79 m2,80 m2).Prodaje se stan u novogradnji na otoku Krku, smješten u mirnom naselju 450 m od samog centra mjesta . Ova nekretnina je trenutno u izgradnji, završetak radova u lipnju 2025. godine. Nalazi se na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO KOD NAS!! Uvala Soline, komforan apartman na drugom katu prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman je u zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Apartman zauzima površinu od 90 m2, sastoji se od ulaznog prostora, tri spavaće sobe, 2 kupaone, wc, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 352,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća ukupne površine 352m2, smještena na mirnoj lokaciji na parceli od 2.102m2, s uređenom i prostranom okućnicom. Kuća se sastoji od tri etaže (suteren, prizemlje i potkrovlje), a sveukupno ima četiri stambene jedinice. Zahvaljujući dvostrukom prilazu i brojnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more