• GoHome Professional
dobrinj do 400 m2 do 124 eura/m2 što jeftinije - GoHome
  • dobrinj do 400 m2 do 124 eura/m2 što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 400 m2 do 124 eura/m2 što jeftinije

  • Za upit "dobrinj do 400 m2 do 124 eura/m2 što jeftinije" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 101 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 117 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 130 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 10000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 26.500 €, 211,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 211m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 18.999 €, 211,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćeno, ravno poljoprivredno zemljište, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 19.900 €, 215,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasno pravokutno i očišćeno poljoprivredno zemljište na otoku Krku, u Šilu. Zemljište je ravno, površine 215m2, s izuzetno kvalitetnom zemljom koja omogućava jednostavno uzgajanje različitih poljoprivrednih kultura. Ima pristupni put koji vodi direktno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 400 m2 do 124 eura/m2 što jeftinije'
27.000 €
27.000 €
20.999 €
  Zemljište, DOBRINJ, 20.500 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 215m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 20.999 €, 214,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.000 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini prekrasnih plaža na otoku Krku, svega 600 m od mora. Do zemljiša vodi javna cesta i makadamski put širine 5 m. Parcela je na plodnoj zemlji pogodnoj za sadnju. Dozvoljena je gradnja kučice za alat od 20 m2. Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.500 €, 219,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 219m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.999 €, 215,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 21.999 €, 219,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili pravokutno, očišćeno poljoprivredno zemljište. Teren je ravan veličine ukupno 211 m2. Postoji mogućnost kupnje još 4 čestice koje su uz predmetnu česticu. Zemljište ima pristupni put kojim se dolazi s glavne prometnice. Građevinsko zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.000 €, 211,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, DOBRINJ - u ponudu smo dobili poljoprivredno zemljište s pristupnim putem površine 210m2. Zemljište je pravokutno, ravno te očišćeno dimenzija 15m x 15m. Ima pristupni makadamski put širok cca 5m do ulaza u parcelu kojim se ulazi sa javne ceste. Građevinsko zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.500 €, 212,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 212m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 22.999 €, 217,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćen, ravan MASLINIK, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara i jedan je od srednjovjekovnih....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 24.000 €, 217,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KRK, ŠILO, u ponudu smo dobili pravokutno, očišćeno poljoprivredno zemljište. Teren je ravan veličine 217 m2 i na njemu je zasađeno nekoliko maslina. Postoji mogućnost kupnje još 4 čestice koje su uz predmetnu česticu. Zemljište ima pristupni put kojim se dolazi s glavne prometnice.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 24.999 €, 211,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 26.500 €, 217,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 217m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 28.999 €, 435,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr