• GoHome Professional
dobrinj do 400 m2 što manje vrt do 310000 eura nov - GoHome
  • dobrinj do 400 m2 što manje vrt do 310000 eura nov - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 400 m2 što manje vrt do 310000 eura novogradnja

  • Za upit "dobrinj do 400 m2 što manje vrt do 310000 eura novogradnja" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.795 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja na otoku Krku, blizina uvale Soline Na prodaju je moderan apartman u novogradnji smještenoj na mirnoj lokaciji, svega 2 km od uvale Soline. Zgrada ima ukupno 6 apartmana, a nalazi se u okruženju predivne prirode i zelenila, idealno za one koji traže mir i privatnost. Karakteristike....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
17.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u uvali Soline blizu mora! Prodaje se moderni apartman u prizemlju s vrtom, smješten na mirnoj lokaciji u uvali Soline, samo 200 metara od mora. Apartman je površine 54 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, prostrane kupaonice te open-space kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 400 m2 što manje vrt do 310000 eura novogradnja'
235.000 €
289.000 €
226.000 €
  Apartman, DOBRINJ, 245.900 €, 56,52 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepi jednosobni apartman koji se smjestio na prvome katu apartmanske zgrade na dobroj lokaciji, samo 200 metara od mora, u romantičnom i mirnom primorskom mjestu Klimno, otok Krk. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavonicom, spavaće sobe, praktične....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 250.000 €, 63,50 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene terase,vrta-okućnice površine 35m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija,more na cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više informacija: Boško....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u Čižićima ? stan u prizemlju s terasom i vrtom Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Čižićima smješten je ovaj funkcionalan i moderno dizajniran stan u prizemlju novogradnje, čiji je početak gradnje planiran za studeni 2024., a završetak do kraja 2025. godine. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se nalazi na prvom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 65,46 m2, od čega je 59,39m2 stambenog prostora, a terasa ima....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je Stan-apartman u novogradnji Dobrinj-Čižići. Apartmani se sadrže od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, natkrivene terase, natkrivenog ulaza i stubišta, te pripadajućeg parkinga. Punionice el. vozila također dostupne. Mirna lokacija,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 259.000 €, 70,90 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Čižići na otoku Krku. Stan se na drugom katu niza od tri stambenih zgrade, svaka s po tri stana te zauzima cijelu etažu. Ukupna površina stana iznosi 70,90 m2, od čega je 65,16 m2 stambenog prostora, a lođa ima površinu....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja na otoku Krku, blizina uvale Soline Prodaje se moderan apartman u novogradnji na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, samo 2 km od uvale Soline. Zgrada ima ukupno šest stambenih jedinica, smještena u okruženju zelenila, idealnom za opuštanje i privatnost. Opis apartmana: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od hodnika,2 spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupaonice,spremišta,terase,okućnice-vrta i pripadajućeg parkinga.Vrlo kvalitetna gradnja i oprema,pouzdan investitor U tijeku završni radovi. Savršeno mirna lokacija U cijeni PDV( kupac oslobođen plaćanja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 260.000 €, 73,77 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan-apartman se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,natkrivene teras,vrta-okućnice površine 59m2,te pripadajućeg parkinga. Mirna lokacija.Udaljenost od mora-plaže cca 300 metara. Kupac oslobođen plaćanja poreza na promet Za više informacija:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.crozilla.com

Otok Krk, urbana villa, novogradnja, trosoban apartman na prvom katu + spremište +parkirno mjesto. Sastoji se od: dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje 25 m2, kupaona 5 m2, spavaće sobe 10 i 12 m2 te balkona 8 m2. Do mora je 200 metara. U prizemlju iste zgrade se prodaje trosoban....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2023.,

www.indomio.hr