• GoHome Professional
dobrinj do 400 m2 što jeftinije roh-bau - GoHome
  • dobrinj do 400 m2 što jeftinije roh-bau - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 400 m2 što jeftinije roh-bau

  • Za upit "dobrinj do 400 m2 što jeftinije roh-bau" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.330 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 350,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća u roh-bau fazi smještena na veoma mirnom i zanimljivom mjestu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Po projektu ova nekretnina ukupne je stambene površine od 350 m2 te obuhvaća četiri etaže suteren, prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. Nekretninu okružuje....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 255.000 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Šilo, prodaja apartmana na prvom katu stambenog objekta s ukupno tri stambene jedinice, na parceli od 809 m2. Apartman ima neto površinu 114 m² (stambena površina apartmana 98 m² + 15 m² natkrivene terase + 16 m² nenatkrivene terase) te funkcionalan raspored koji....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 255.000 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 400 m2 što jeftinije roh-bau'
900.000 €
900.000 €
370.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 280.000 € na 259.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji samostojeće kuće sa okućnicom u mjestu Gostinjac, otok Krk. Samostojeća kuća ukupne neto stambene površine od 95m2 smještena je na čestici površine 462 m2, a konceptualno je zamišljena kao dva odvojena stana. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se autentična kamena kuća s okućnicom koja je izgrađena 1886.godine. Izgrađena je na parceli od cca 1000m2, a sastoji od prizemlja i kata. Ukupna stambena površina iznosi 145m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, jedna spavaća soba i kupaonica.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 134,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DOBRINJ, RASOPASNO, u ponudu smo dobili prekrasnu kamenu kuću s velikom okućnicom u okolici Dobrinja. Nekretnina se sastoji od kompletno uređenog prizemlja (55m2) gdje se smjestila spavaća soba, kupaonica s podnim grijanjem, velika open-space kuhinja s otokom, blagovaonica i dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 120,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja prekrasne kamene kuće s velikom okućnicom na Krku, mjesto Dobrinj. U prizemlju se nalazi spavaća soba, kupaona s podnim grijanjem, velika open space kuhinja s otokom, blagovaona i dnevni boravak s kamenim detaljima i izlazom na terasu. Unutarnjim stubištem se ide na kat koji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 101,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je predivna kamena kuća na otoku Krku u mjestu Rasopasno. Kuća se prostire na 2 etaže. prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom, jedna spavaća soba te kupaona sa toaletom. Kamenim stubištem se ide na kat kuće gdje se nalaze 2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta vožnje od atraktivne Malinske, u mirnom zelenom pojasu Dobrinja na otoku Krku, smještena je dvojna kuća u visokoj roh bau fazi, ukupne stambene površine 120 m². Kući pripada 256 m² okućnice, a zahvaljujući svom rasporedu i lokaciji, predstavlja izvrsnu priliku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u zelenom pojasu mjesta Dobrinj na otoku Krku, smještena je dvojna kuća u visokoj roh bau fazi, idealna za one koji traže privatnost, mir i dodir s prirodom, a ujedno žele biti nadomak mora i turističkih sadržaja Malinske. Stambena površina kuće iznosi 120 m², a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 467.000 €, 112,98 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je dvojna kuća s dva stana na predivnom otoku Krku. Ukupna površina kuće iznosi 112.98m2, a raspoređena je na tri etaže ? prizemlje, 1. kat i visoko potkrovlje. Prizemlje se sastoji od jednog stana 2s+db s izlazom na terasu. Kroz prvi kat i visoko potkrovlje, koje je u visokoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 80,00 m2 cca 6630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se lijepa kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom u okolici Dobrinja na otoku Krku! Kuća je sagrađena na zemljištu površine 1900m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji , na kraju slijepe ulice. Radi se o visokoj prizemnici koja na donjoj etaži ima uređeni apartman . Apartman....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 530.000 €, 80,00 m2 cca 6630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se lijepa kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom u okolici Dobrinja na otoku Krku! Kuća je sagrađena na zemljištu površine 1900m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, na kraju slijepe ulice. Radi se o visokoj prizemnici koja na donjoj etaži ima uređeni apartman. Apartman....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 860.000 €, 240,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno mirnoj lokaciji u zelenom pojasu Dobrinja na otoku Krku, smještena su dvije kuće ukupne stambene površine 240 m², s pripadajućih 528 m² okućnice i čak osam parkirnih mjesta. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investitore, višečlane obitelji ili one koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS - 4 stambene jedinice na rubu zelene zone Na prodaju je kuća u mjestu Kras, na otoku Krku, smještena na zemljištu površine 800 m2. Prodaje se kuća kao cjelina, uz mogućnost kupovine i jedne polovice, prilika za investiciju! Dvojna kuća u visokoj roh-bau fazi, sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 934.000 €, 225,96 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća s ukupno četiri stana smještena na parceli veličine 803m2 na predivnom otoku Krku! Ukupna površina kuće iznosi 225.96m2, a raspoređena je na tri etaže ? prizemlje, 1. kat i visoko potkrovlje. Prizemlje kuće se sastoji od dva stana, te su oba stana 2s+db....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan