• GoHome Professional
dobrinj do 3400 eura/m2 zadnjih 7 dana - GoHome
  • dobrinj do 3400 eura/m2 zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 3400 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "dobrinj do 3400 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.386 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRINJ, 209.000 €, 72,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, stan 73 m2 na prvom katu, pogled. Dvosoban stan od 73 m2 nalazi se na prvom katu višestambene zgrade od 6 apartmana. Sastoji se od hodnika, toaleta, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa blagovaonom i kuhinjom te natkrivene lođe. Stan je klimatiziran....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 66,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju dvosoban apartman u uvali Soline na otoku Krku u zgradi s četiri stambene jedinice. Apartman se nalazi u visokom prizemlju i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, open space kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlaskom na loggiu. Apartmanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 3400 eura/m2 zadnjih 7 dana'
650.000 €
650.000 €
421.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 1.075.000 €, 330,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnost suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 330 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 694 m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za jedno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.050.000 €, 360,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnosti suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 360 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 741m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za dva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA Prodaje se kuća od 160 m2 u Dobrinju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14408 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA (prodaja).

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 209.000 €, 75,60 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan u mirnom dijelu mjesta Dobrinj na otoku Krk, ukupne površine 75,60 m². Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice te dodatnog odvojenog WC-a, što ga čini idealnim za ugodan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja tradicionalnu kamenu primorsku kuću smještenu na otoku Krku, u mirnom mjestu Sužan pored Čižića. Riječ je o dvojnoj kući raspoređenoj na suteren, prizemlje i prvi kat, pri čemu svaka etaža ima površinu od 15m2. U suterenu se nalazi kupaonica te dodatni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 180,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Spuštena cijena!! Otok Krk, Polje, kuća sa tri stana. Samostojeća kuća sa tri uređena i potpuno opremljena apartmana. U prizemlju se nalazi studio apartman, zatim jedan jednosobni stan, a na katu je stan sa 2 spavaće sobe, 2 kupaone i velikom terasom s pogledom na more. Sve sobe su....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 475.000 €, 1285,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište smješteno u naselju Čižići. Ovo jedinstveno zemljište dolazi s već izrađenim projektom za izgradnju dvije zgrade koje će ukupno imati 9 prostranih stanova, jedna sa 3, a druga sa 6 stanova. Zemljište s već odobrenim projektom predstavlja izuzetnu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 145.000 €, 730,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Zemljište pravokutnog oblika površine 730 m2 na području naselja Šilo na otoku Krku. Ograđeno suhozidom. Slobodan pristup šljunčanom cestom sa sjeverne i južne strane. Nalazi se 90 m od obale mora u uvali Murvenica unutar budućeg građevinskog područja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 651,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Na otoku Krku, u mjestu Šilo, prodaje se maslinik površine 651 m². Ovaj maslinik nudi jedinstvenu priliku za ljubitelje prirode i poljoprivrede, s 19 maslina koje godinama donose plodove. U masliniku je provedeno navodnjavanje. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 50.000 €, 2841,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, Sužan - prodaja poljoprivrednog zemljišta, koje u naravi predstavlja šumu, sveukupne površine 2841m2. Zemljište je pravilnog oblika i smješteno uz cestu. Nalazi se 1500m udaljeno od mora, pružajući djelomičan pogled na more. ID KOD AGENCIJE: 4211 Premium nekretnine Malinska....