01 6641 092
Za upit "dobrinj do 1400 eura/m2 440 m2 bazen" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 338 €/m2
Ograniči pretragu
25.01.2026.,
www.indomio.hr
Prodaja građevinskog terena s ishodovanom i pravomoćnom građevinskom dozvolom, kao i projektom za gradnju samostojeće kuće s bazenom, smještenoj na parceli ukupne površine 451 m², predstavlja jedinstvenu priliku za ljubitelje mirnog života u prirodi s panoramskim pogledom na more.....
13.09.2025.,
www.crozilla.com
Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....
Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 €
- 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 165.000 €
12.06.2025 - 153.000 €
08.03.2026 - 155.000 €
19.03.2025.,
www.njuskalo.hr
Otok Krk, Uvala Soline, šire područje, prodaja građevinskog zemljišta površine 450 m2, s započetom gradnjom samostojeće vile s bazenom - prizemlje i prvi kat. Vila se sastoji od prizemlja 48 m2 s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, toaletom, ostavom i dvije natkrivene terase, te....
14.09.2025.,
www.njuskalo.hr
Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 €
- 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 153.000 €
15.05.2026 - 155.000 €
09.07.2025.,
www.njuskalo.hr
SOLINE, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište s kompletnom dokumentacijom za gradnju samostojeće kuće s bazenom. Površine je 451m2. Na teren je dovedena voda, te je za struju predan zahtjev. Udaljeno je 2 kilometra od mora. Hlapa se nalazi u sjeveroistočnom dijelu otoka Krka,....
19.01.2025.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se građevinsko zemljište površine 451m² u mjestu Dobrinj, Hlapa na otoku Krku. Ovo zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju individualne stambene građevine ? obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Planirana kuća prostire se na....