• GoHome Professional
dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 480 m2 bazen - GoHome
  • dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 480 m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 480 m2 bazen

  • Za upit "dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 480 m2 bazen" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 331 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 33000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 520,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta površine 520 m2, s pogledom na more, 400 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom tlocrtne površine 80 m2, etažnosti podrum, prizemlje i kat. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje, asfaltni....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 480 m2 bazen'
159.000 €
159.000 €
145.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 185.000 € na 172.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 172.000 €, 510,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 225.000 €
20.09.2025 - 215.000 €
21.10.2025 - 199.000 €
17.01.2026 - 185.000 €
28.02.2026 - 172.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK KRK, ŠILO. Na prodaju je građevinski teren na mirnoj lokaciji, 200 m od mora i centra Šila. Za teren postoji idejni projekt za obiteljsku kuću velilčine 180 m2 sa 3 spavaće sobe i bazenom. Ishodovani su posebni uvjeti gradnje. Teren je ravan i pravilnog oblika, nalazi se u blizini....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 183.000 €, 504,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U ŠILU, KRK Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika ukupne površine 504 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 200 metara od mora i plaže te 400 metara od centra mjesta. Parcela se nalazi u mirnoj,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 165.000 €, 504,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina posreduje: U ponudi imamo građevinsko zemljište površine 504 m² smješteno u mirnom dijelu Šila na otoku Krku, svega 200 m zračne udaljenosti od mora i centra mjesta. Parcela je ravna, s blagim nagibom na samom ulazu, pravilnog oblika i uz asfaltiranu cestu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 451m² u mjestu Dobrinj, Hlapa na otoku Krku. Ovo zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju individualne stambene građevine ? obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Planirana kuća prostire se na....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog terena s ishodovanom i pravomoćnom građevinskom dozvolom, kao i projektom za gradnju samostojeće kuće s bazenom, smještenoj na parceli ukupne površine 451 m², predstavlja jedinstvenu priliku za ljubitelje mirnog života u prirodi s panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 153.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

SOLINE, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište s kompletnom dokumentacijom za gradnju samostojeće kuće s bazenom. Površine je 451m2. Na teren je dovedena voda, te je za struju predan zahtjev. Udaljeno je 2 kilometra od mora. Hlapa se nalazi u sjeveroistočnom dijelu otoka Krka,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 450,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 165.000 €
12.06.2025 - 153.000 €
08.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, šire područje, prodaja građevinskog zemljišta površine 450 m2, s započetom gradnjom samostojeće vile s bazenom - prizemlje i prvi kat. Vila se sastoji od prizemlja 48 m2 s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, toaletom, ostavom i dvije natkrivene terase, te....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri