• GoHome Professional
dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 460 m2 - GoHome
  • dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 460 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 460 m2

  • Za upit "dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 460 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 314 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 33000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 505,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predivan projekat, razvedena vila u kojoj je ukupno šest stambenih jedinica. Sve je u rustikalno - mediteranskom stilu. IZUZETNA mirna lokacija. U sklopu okućnice su dva pomoćna objekta. Ima dovoljno prostora za izgradnju bazena. Lijepo zamišljena grupacija kuća, samo 3000 metara....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 125.000 €, 505,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Soline okolica, Građevinsko zemljište u mirnom dijelu, projekt za dvojnu kuću, na 3 etaže, sa lijepim pogledom na more i u mirnom zelenom okruženju. Moderan projekt, elegantnog dizajna, sa bazenom, klimom, podnim grijanjem, vrhunska oprema i stolarija, Pdv u cijeni! Cijena:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 183.000 €, 504,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U ŠILU, KRK Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika ukupne površine 504 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji u Šilu na otoku Krku, svega 200 metara od mora i plaže te 400 metara od centra mjesta. Parcela se nalazi u mirnoj,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj do 1400 eura/m2 što veće 460 m2'
159.000 €
159.000 €
105.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 165.000 €, 504,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina posreduje: U ponudi imamo građevinsko zemljište površine 504 m² smješteno u mirnom dijelu Šila na otoku Krku, svega 200 m zračne udaljenosti od mora i centra mjesta. Parcela je ravna, s blagim nagibom na samom ulazu, pravilnog oblika i uz asfaltiranu cestu.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 75.000 €, 501,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno u mjestu Kras na otoku Krku. Zemljište je ukupne površine 501 m2, pretežito je ravno te se u blizini nalazi sva potrebna komunalna infrastruktura. Mogućnost otkupa još cca 100m2 od istog vlasnika. Preporuka agenta! ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 75.000 € na 83.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 83.000 €, 501,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 75.000 €
22.05.2026 - 83.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 105.000 €, 501,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Gostinjac građevinski teren na mirnoj lokaciji Teren pravilnog oblika sa prilaznim putem, u mirnom okruženju obiteljskih kuća. Ishodovana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Za više informacija i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. LANA BLAŽEVIĆ Agent....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 520.000 €, 500,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ (OKOLICA) - Kuća sa 7 stambenih jedinica Dvojna kuća u malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja ima ukupno 500 m2 stambene površine i 1000 m2 okućnice. Stara kamena kuća kompletno je renovirana 2004. godine kada su postavljene nove instalacije struje i vode, nova....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište sa starinom, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, površine 500m2!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 190.000 €, 500,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren veličine 500m² smješten na traženoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku. Idealan za izgradnju samostalne kuće, ovaj teren nudi odličnu priliku za investiciju u mirnom okruženju. Teren je odmah uz cestu, priključci vode,struje i kanalizacije su odmah do....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 28.999 €, 453,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćeno, ravno poljoprivredno zemljište, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 31.500 €, 453,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 453m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 451m² u mjestu Dobrinj, Hlapa na otoku Krku. Ovo zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju individualne stambene građevine ? obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Planirana kuća prostire se na....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog terena s ishodovanom i pravomoćnom građevinskom dozvolom, kao i projektom za gradnju samostojeće kuće s bazenom, smještenoj na parceli ukupne površine 451 m², predstavlja jedinstvenu priliku za ljubitelje mirnog života u prirodi s panoramskim pogledom na more.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.700 €, 451,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i poznata je po bogatoj kulturno-povijesnoj baštini, autentičnim kamenim kućama i netaknutoj prirodi. Središte općine, pitoreskno mjesto Dobrinj, nalazi se na uzvisini s koje se pruža predivan pogled na Kvarnerski zaljev.....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 153.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

SOLINE, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište s kompletnom dokumentacijom za gradnju samostojeće kuće s bazenom. Površine je 451m2. Na teren je dovedena voda, te je za struju predan zahtjev. Udaljeno je 2 kilometra od mora. Hlapa se nalazi u sjeveroistočnom dijelu otoka Krka,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 29.999 €, 450,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS - PRILIKA! Trenutno poljoprivredno, a buduće građevinsko zemljište, s prilazom od 80m do glavne ceste i infrastrukture! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara i jedan je....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 153.000 € na 155.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 450,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 165.000 €
12.06.2025 - 153.000 €
08.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, šire područje, prodaja građevinskog zemljišta površine 450 m2, s započetom gradnjom samostojeće vile s bazenom - prizemlje i prvi kat. Vila se sastoji od prizemlja 48 m2 s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, toaletom, ostavom i dvije natkrivene terase, te....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 28.999 €, 435,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 84.600 €, 423,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, građevinsko zemljište pravokutnog oblika površine od 423m2.Građevinsko zemljište pogodno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Pristupni put i sva infrastruktura nalaze se u blizini zemljišta. Izrazito mirna lokacija u blizini Dobrinja. ID CODE: 82 Jelena Andrić....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 84.600 €, 423,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište blizu mora na prodaju! Nekretnine otok Krk Prodaje se građevinsko zemljište površine 423 m2 samo 500 m od mora. Zemljište je prikladno za izgradnju samostojeće kuće s prizemljem i dva kata, tj. za izgradnju objekta s tri stambene jedinice. Ovo zemljište nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 420,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila jedinstvene arhitekture sa istaknutim vidikovcem i potpuno otvorenim pogledom na more i Crikvenicu. Od mora, plaža i centra mjesta udaljena je samo 350 metara. Objekt je razvedena na tri etaže koje su okružene s okućnicom veličine 629 četvornih metara . U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 166.000 €, 416,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je građevinsko zemljište od 416m2 s već započetom gradnjom obiteljske kuće (izvedena su dvije etaže ? podrum i prizemlje). Zemljište je smješteno u mirnom naselju, okruženo obiteljskim kućama, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Udaljenost od mora je 2km.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 165.000 €, 416,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište od 416m2 sa zapocetom gradnjom, izvedena na dvije etaže, podrum i prizemlje. Zemljište je smješteno u mirnom naselju , okruženo obiteljskim kućama, idealno za izgradnju kuće za život ili odmor! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 186.000 €, 416,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja građevinsko zemljište površine 416m², smješteno u mjestu Žestilac, na otoku Krku. Na parceli je započeta gradnja obiteljske kuće, te su već izvedeni podrum, zidovi prizemlja, sabirna jama i A.B. vodosprema (šterna) zapremine cca 60m³. Gradnja je započeta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan