• GoHome Professional
dobrinj barem 180 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • dobrinj barem 180 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj barem 180 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "dobrinj barem 180 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.229 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - nova suvremena luksuzna vila s grijanim bazenom, 150 m od mora! Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 706 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Ekskluzivna vila na otoku Krku ? Dobrinj, naselje KrasU mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, u naselju Kras pokraj Dobrinja, nalazi se ova predivna moderna vila koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti.Villa se sastoji od četiri prostrane spavaće sobe, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 180,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Spuštena cijena!! Otok Krk, Polje, kuća sa tri stana. Samostojeća kuća sa tri uređena i potpuno opremljena apartmana. U prizemlju se nalazi studio apartman, zatim jedan jednosobni stan, a na katu je stan sa 2 spavaće sobe, 2 kupaone i velikom terasom s pogledom na more. Sve sobe su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj barem 180 m2 zadnjih 7 dana'
1.450.000 €
1.450.000 €
619.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.075.000 €, 330,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnost suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 330 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 694 m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za jedno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.050.000 €, 360,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnosti suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 360 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 741m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za dva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 651,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Na otoku Krku, u mjestu Šilo, prodaje se maslinik površine 651 m². Ovaj maslinik nudi jedinstvenu priliku za ljubitelje prirode i poljoprivrede, s 19 maslina koje godinama donose plodove. U masliniku je provedeno navodnjavanje. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 475.000 €, 1285,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište smješteno u naselju Čižići. Ovo jedinstveno zemljište dolazi s već izrađenim projektom za izgradnju dvije zgrade koje će ukupno imati 9 prostranih stanova, jedna sa 3, a druga sa 6 stanova. Zemljište s već odobrenim projektom predstavlja izuzetnu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 50.000 €, 2841,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, Sužan - prodaja poljoprivrednog zemljišta, koje u naravi predstavlja šumu, sveukupne površine 2841m2. Zemljište je pravilnog oblika i smješteno uz cestu. Nalazi se 1500m udaljeno od mora, pružajući djelomičan pogled na more. ID KOD AGENCIJE: 4211 Premium nekretnine Malinska....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 145.000 €, 730,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Zemljište pravokutnog oblika površine 730 m2 na području naselja Šilo na otoku Krku. Ograđeno suhozidom. Slobodan pristup šljunčanom cestom sa sjeverne i južne strane. Nalazi se 90 m od obale mora u uvali Murvenica unutar budućeg građevinskog područja....