• GoHome Professional
dobrinj barem 160 m2 parking terasa Najnovije - GoHome
  • dobrinj barem 160 m2 parking terasa Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj barem 160 m2 parking terasa Najnovije

  • Za upit "dobrinj barem 160 m2 parking terasa najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 989.000 €, 165,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova samostojeća kamena vila izgrađena u mediteranskom stilu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Villa ima stambenu površinu 165 m2 a izgrađena je na čestici od 733 m2. Katnosti je prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom koja su povezane s dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 165,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novosagrađena, moderna samostojeća mediteranska kamena villa sa grijanim bazenom i predivno uređenom okućnicom. Kuća se nalazi u mirnom, središnjem dijelu otoka Krka, udaljena svega 3k m od mora te pješčanih i šljunčanih plaža. Ova je nekretnina vrijedna i mudra investicija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo na udaljenosti 1800 metra do mora kamenu adaptiranu kuću sa tri apartmana. Dva apartmana u prizemlju imaju jednu spavaću sobu,kuhinju sa blagavonom,dnevni boravkom i terasom sa izlazom na vrt na kojem je bazen. Na prvom katu se nalazi apartman sa dvije spavaće sobe,kuhinja....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je samostojeća kuća okružena šumom u mirnoj ulici. Sastoji se od 2 etaže, prizemlja i visokog potkrovlja, u naravi dvije stambene jedinice sa po dvije spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom, kupaonicom i terasom. Okućnica površine 1896 m2 je terasasta....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 500.000 €, 172,00 m2 cca 2910 €/m2

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rustikalna kamena kuća s okućnicom i bazenom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je originalan tuš za preradu maslinovog ulja te tehnička soba za centralno grijanje koja se može urediti kao konoba za druženje i kupaonica. Vanjskim stepeništem dolazi se do stambenog dijela....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 393.000 €, 156,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Uživajte u miru i luksuzu ? moderan dvoetažni stan u novogradnji s okućnicom, Donja Hlapa Na mirnoj lokaciji u naselju Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, u prodaji je prostrani dvoetažni stan površine 155,67 m², smješten u jednoj polovici dvojne samostojeće kuće. Nekretnina je....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj barem 160 m2 parking terasa (86)