• GoHome Professional
dobrinj 130 m2 zadnjih 7 dana do 570000 eura - GoHome
  • dobrinj 130 m2 zadnjih 7 dana do 570000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj 130 m2 zadnjih 7 dana do 570000 eura

  • Za upit "dobrinj 130 m2 zadnjih 7 dana do 570000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 540000 eura (malo jeftiniji)
    • 590000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 475.000 €, 1285,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište smješteno u naselju Čižići. Ovo jedinstveno zemljište dolazi s već izrađenim projektom za izgradnju dvije zgrade koje će ukupno imati 9 prostranih stanova, jedna sa 3, a druga sa 6 stanova. Zemljište s već odobrenim projektom predstavlja izuzetnu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA Prodaje se kuća od 160 m2 u Dobrinju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14408 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA (prodaja).

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 180,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Spuštena cijena!! Otok Krk, Polje, kuća sa tri stana. Samostojeća kuća sa tri uređena i potpuno opremljena apartmana. U prizemlju se nalazi studio apartman, zatim jedan jednosobni stan, a na katu je stan sa 2 spavaće sobe, 2 kupaone i velikom terasom s pogledom na more. Sve sobe su....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 55,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, otok Krk, prodaje se apartman površine 55 m2, na izvrsnoj lokaciji samo 50 m od plaže. Apartman se nalazi na drugom katu stambene zgrade i sastoji se ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaonice, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - prodaja, apartman s okućnicom i vlastitim bazenom! Moderno namješten apartman površine cca 51 m², a sastoji se od hodnika, ostave, kupaonice, spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na terasu i okućnicu površine 81 m² na kojoj se nalazi grijani bazen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj zadnjih 7 dana do 570000 eura (26)
  • dobrinj 130 m2 do 570000 eura (208)
  • dobrinj 130 m2 zadnjih 7 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me