• GoHome Professional
dobrinj 110 m2 renoviran Najnovije - GoHome
  • dobrinj 110 m2 renoviran Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj 110 m2 renoviran Najnovije

  • Za upit "dobrinj 110 m2 renoviran najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja potpuno renovirane kamene samostojeće kuće, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, stambene površine 110 m2. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, kuhinja, blagavaona i dnevni boravak. Iz dnevnog boravka izlazi se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK! Okolica Dobrinja! Prodaja! Prodaje se renovirana rustikalna kamena kuća na mirnoj lokaciji, okružena mirom i zelenilom! U prizemlju se nalazi pretprostor, kupaonica, dnevni boravak i kuhinja te blagovaonica iz koje se izlazi na natkrivenu terasu i okućnicu, gdje se nalazi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 360.000 €, 115,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U starom gradu Dobrinju, mjestu koje stoljećima čuva svoje kamene uličice i miris Mediterana, smjestila se ova posebna kuća ? dom koji ne nudi samo zidove, već priču i doživljaj. Dobrinj, smješten na brežuljku iznad mora, poznat je po svojoj kulturnoj baštini i toplini koja obuzima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, dvojna kuća s prekrasnim bazenom, potpuno renovirana 2020. godine. Ova moderno uređena kuća ima ukupnu stambenu površinu od 110 m2, sastoji se od prizemlja i kata te je povezana unutarnjim stubištem. Prizemlje nudi udobnost kuhinje, blagovaonice, prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 115,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 110,00 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline ? prodaja dvojne kuće s bazenom, 100 m od mora! Na prodaju je dvojna kuća ukupne površine 110 m² koja se u naravi sastoji od dva odvojena apartmana, savršena za obiteljski život ili turistički najam. Prizemlje se sastoji od open-space kuhinje s blagovaonom, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, dvojna kuća na odličnoj lokaciji svega 150 m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata. Polovica kuće u privatnoj kući s još dvije stambene jedinice. Dvojna kuća se prostire na 110 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, 2 kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 290.000 €, 104,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samoj staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku, u prekrasnoj potpuno renoviranoj staroj kući, prodaje se stan u prizemlju od 104 m², a moguće je kupiti i cijeli objekt. Kuća je renovirana iz temelja (nova fasada, novi krov, nova međukatna konstrukcija i sve instalacije). Etažiranje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i opuštajućem okruženju prodaje se šarmantna samostojeća kamena kuća s bazenom, smještena na prostranoj parceli od 913 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, ukupne stambene površine 104 m2, te nudi savršenu kombinaciju tradicionalnog ugođaja i suvremene udobnosti. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja autohtonu renoviranu kuću u idiličnom malom krčkom mjestu Rasopasno. Rasopasno se nalazi u zapadnom dijelu općine Dobrinj, u unutrašnjosti je otoka, a opet dovoljno blizu da se do mora i ljetnog šušura stigne vrlo brzo, a po povratku....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj 110 m2 renoviran (42)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja