• GoHome Professional
dobrinj što veće zadnjih 7 dana za adaptaciju - GoHome
  • dobrinj što veće zadnjih 7 dana za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj što veće zadnjih 7 dana za adaptaciju

  • Za upit "dobrinj što veće zadnjih 7 dana za adaptaciju" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI ! Prodaje se kamena kuća za adaptaciju u centru Dobrinja. Kuća ima ukupno tri etaže, i prostire se na cca 70 m2. Najniža etaža ima odvojeni ulaz s ulične strane, a ostala dva kata imaju bočni ulaz na visini prvog kata. Napravljena je betonska međukatna konstrukcija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 352,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća ukupne površine 352m2, smještena na mirnoj lokaciji na parceli od 2.102m2, s uređenom i prostranom okućnicom. Kuća se sastoji od tri etaže (suteren, prizemlje i potkrovlje), a sveukupno ima četiri stambene jedinice. Zahvaljujući dvostrukom prilazu i brojnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 227,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća u mjestu Dobrinj sa lijepim pogledom, mirna lokacija? Kuća ima 227 m2 stambene površine podijeljena na tri sprata..veliki balkon od 25 m2 sa kojeg se pruža pogled na prirodu i okolna mjesta.. četiri spavaće sobe, blagavaona, konoba od 30 m2 , ostava za alat , i okućnica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 820.000 €, 218,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt na otoku Krku, smješten na izuzetnoj lokaciji uz samu šetnicu i more! Objekt je razveden na dvije etaže i ima prekrasan pogled na more sa svih strana. U prizemlju se nalazi restoran koji je potpuno opremljen s kuhinjom, skladištem, WC-om za goste....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 480.000 €, 162,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - na prodaju je samostojeća kuća s velikom okućnicom od 2900 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj 3000 m od od mora. Kuća je izgrađena 1980 godine i prodaje se namještena, ima centralno grijanje na drva i drvenu vanjsku stolariju. Prostire se na dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, Sužan, prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 960 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj što veće za adaptaciju (99)
  • dobrinj što veće zadnjih 7 dana za (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan