• GoHome Professional
dobrinj što manje vrt najnovije 460 m2 - GoHome
  • dobrinj što manje vrt najnovije 460 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj što manje vrt najnovije 460 m2

  • Za upit "dobrinj što manje vrt najnovije 460 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 480,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE PREKRASNA VILLA NA OTOKU KRKU, KUĆA SE SASTOJI OD CETIRI SPAVAĆE SOBE I DNEVNOG BORAVKASA IZLAZOM NA PREKRASNU TERASU OKRUZENU SA MEDITERANSKIM VRTOM, BAZENOM, WELLNESSOM. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBRINJ, 1.750.000 €, 483,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.njuskalo.hr

U malom ribarskom mjestu nedaleko od mjesta Dobrinj, nalazi se turističko središte Šilo. Nalazi se nasuprot Crikveničke rivijere, te osim mirne i netaknute prirode, divljih plaža i bogate gastro ponude, možete uživati u bistrom moru, brojnim plažama te opuštajućom atmosferom u koju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Bajkovita nekretnina dostojna mitskih fantazija! Na predivnom otoku Krku, okružena mirom i zelenilom, s prekrasnim pogledom na more, našu je ponudu obogatila vrlo posebna i u svakom smislu jedinstvena vila. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne površine od....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj što manje vrt 460 m2 (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?