• GoHome Professional
dobrinj što jeftinije barem 170 m2 do 2500 eura/m2 - GoHome
  • dobrinj što jeftinije barem 170 m2 do 2500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj što jeftinije barem 170 m2 do 2500 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "dobrinj što jeftinije barem 170 m2 do 2500 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 769 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 12000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 27.000 €, 651,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Na otoku Krku, u mjestu Šilo, prodaje se maslinik površine 651 m². Ovaj maslinik nudi jedinstvenu priliku za ljubitelje prirode i poljoprivrede, s 19 maslina koje godinama donose plodove. U masliniku je provedeno navodnjavanje. Zemljište je ograđeno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 40.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U pitoresknoj uvali Soline na otoku Krku, općina Dobrinj, posredujemo u prodaji izuzetno kvalitetnog poljoprivrednog zemljišta ukupne površine 1.300 m2. Nekretnina se sastoji od dvije povezane čestice koje zajedno čine pravilnu i potpuno ravnu cjelinu, što je rijetkost na ovom području.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 50.000 €, 2841,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Dobrinj, Sužan - prodaja poljoprivrednog zemljišta, koje u naravi predstavlja šumu, sveukupne površine 2841m2. Zemljište je pravilnog oblika i smješteno uz cestu. Nalazi se 1500m udaljeno od mora, pružajući djelomičan pogled na more. ID KOD AGENCIJE: 4211 Premium nekretnine Malinska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dobrinj što jeftinije barem 170 m2 do 2500 eura/m2 zadnjih 14 dana'
619.000 €
619.000 €
67.000 €
  Zemljište, DOBRINJ, 55.000 €, 3136,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Malinska - prodaja poljoprivrednog zemljišta, 3136m2! Prodajemo poljoprivredno zemljište u Malinskoj površine 3.136 m2. Teren se nalazi uz glavnu cestu te ima ulaz i prilaz s ceste. Nalazi se na lijepoj lokaciji, očišćen i omeđen suhozidom. Agencijska provizija naplaćuje se u skladu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 85.000 €, 3136,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište u blizini prometnice, nalazi se između Krasa i Sv. Ivana. Trokutastog oblika, djelomično pokriveno stablima. Izvrsna lokacija u blizini naselja i prvih kuća. ID KOD AGENCIJE: Z10420 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 Tel: +385 51 341 080 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 95.000 €, 3640,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano poljoprivredno zemljište površine 3.640 m² u Uvali Soline. Parcela se nalazi na mirnoj lokaciji okruženoj prirodom, idealnoj za sve koji traže privatnost i mir, a opet žele biti blizu mora ? svega 2 kilometra udaljenosti. Zemljište ima pristupni put, što omogućuje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 117.450 €, 810,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KRAS - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRILIKA! U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta, idealno z avillu s bazenom. ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 145.000 €, 730,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, KRK, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Zemljište pravokutnog oblika površine 730 m2 na području naselja Šilo na otoku Krku. Ograđeno suhozidom. Slobodan pristup šljunčanom cestom sa sjeverne i južne strane. Nalazi se 90 m od obale mora u uvali Murvenica unutar budućeg građevinskog područja....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 150.000 €, 10000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja poljoprivredno zemljište površine 10.000 m smješteno na otoku Krku, na području općine Dobrinj. Zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom i netaknutom prirodom, a njegova prostranost pruža brojne mogućnosti korištenja za poljoprivrednu djelatnost,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 153.000 €, 1400,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo građevinsko zemljište 1.400 m2 za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Nalazi se na rubnom dijelu naselja u mirnom predjelu unutrašnjosti otoka. Sva potrebna infrastruktura nalazi se do terena. ID KOD AGENCIJE: Z10340 Marina Polonijo Agent s licencom Mob: 098/329-462....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.900 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KRAS - VELIKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta moguć s dvije strane zemljišta, idealno za dvije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 219.000 €, 1748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!!! Na prodaju je građevinski teren od 2000 m2 nedaleko mjesta Šilo. Na terenu se nalazi starina za adaptaciju ukupne površine 155m2. Lokacijska informacija je odmah dostupna. ZA DODATNE INFORMACIJE NAZOVITE MARINA POLONIJO +385 98 329462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 240.000 €, 16000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja poljoprivredno zemljište površine 16.000 m smješteno na otoku Krku, na području općine Dobrinj. Zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji okruženoj zelenilom i netaknutom prirodom, a njegova prostranost pruža brojne mogućnosti korištenja za poljoprivrednu djelatnost,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 180,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Spuštena cijena!! Otok Krk, Polje, kuća sa tri stana. Samostojeća kuća sa tri uređena i potpuno opremljena apartmana. U prizemlju se nalazi studio apartman, zatim jedan jednosobni stan, a na katu je stan sa 2 spavaće sobe, 2 kupaone i velikom terasom s pogledom na more. Sve sobe su....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 475.000 €, 1285,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno zemljište smješteno u naselju Čižići. Ovo jedinstveno zemljište dolazi s već izrađenim projektom za izgradnju dvije zgrade koje će ukupno imati 9 prostranih stanova, jedna sa 3, a druga sa 6 stanova. Zemljište s već odobrenim projektom predstavlja izuzetnu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 500.000 €, 2542,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Čižićima, koje se nalazi na blagoj padini i ima površinu od 2542 m2, s djelomičnim pogledom na more. Zemljište je povezano sa svom potrebnom infrastrukturom i udaljeno je samo 500 m od mora. Prema prostornom planu moguća je gradnja građevine na tri....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 519.000 €, 193,54 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Soline, na prodaju luksuzan dvoetažni apartman, u objektu s ukupno 3 stambene jedinice, izgrađenom 2013. godine. Apartman ukupne površine 193 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, garderobe, ostave, dvije kupaonice, WC-a, lođe, te natkrivene....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 480,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Jedinstvena nekretnina unikatnog stila, stvorena za ugodne privatne odmore, smještena na izvrsnoj lokaciji na predivnom otoku Krku, u mirnom susjedstvu te istovremeno kraćom vožnom udaljena od mora, plaža i raznih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, ukupne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan