• GoHome Professional
crozilla 2.kat opremljen - GoHome
  • crozilla 2.kat opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crozilla 2.kat opremljen

  • Za upit "crozilla 2.kat opremljen" pronađeno 1 484 nekretnina - prosječna cijena 3.608 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OKRUG DONJI, 295.000 €, 97,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i komforan stan smješten u stambenoj zgradi u Okrugu Gornjem koja se sastoji od ukupno sedam stambenih jedinica raspoređenih na četiri etaže: prizemlje, prvi, drugi kat i potkrovlje. Stan koji je predmet prodaje najveći je u zgradi te se nalazi na zadnjoj etaži,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 305.000 €, 62,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja moderan stan u novogradnji u Crikvenici. Ova nekretnina nalazi se na drugom katu i prostire se na ukupno 62,27 m² stambene površine. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, prostranog dnevnog boravka, dvije udobne spavaće sobe, kupaonice te natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 606.936 €, 150,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je penthouse smješten na drugom katu moderne stambene zgrade s prostranom krovnom terasom i impresivnim panoramskim pogledom na more i vodičku rivu. Nekretnina se ističe funkcionalnošću, kvalitetnom opremom i lokacijom koja omogućuje svakodnevni boravak uz more, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 435.000 €, 143,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

U Zagrebu, na mirnoj lokaciji u Štefanovcu (Orehovečki brijeg), nalazi se prostran i gotovo 150 m veliki trosobni penthouse smješten na drugom katu manje zgrade iz 2008. godine. Stan odiše svjetlošću i komforom, a iz dnevnog boravka i zatvorene terase pruža se prekrasan pogled na....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 200.769 €, 61,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Smješten na drugom katu moderne stambene zgrade u Ližnjanu, ovaj novogradnja stan predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili sigurnu investiciju u blizini mora. Stan se nalazi svega 1 km od obale te pruža prekrasan pogled na more koji stvara ugodnu atmosferu tijekom cijele godine.....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 319.000 €, 73,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Malinska ? na prodaju je opremljen dvosobni apartman na drugom katu Apartman površine 73.15 m² sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice, dvije spavaće sobe i dvije loggie. Apartman je u cijelosti adaptiran, namješten i kvalitetno opremljen,....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 157.630 €, 71,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

STAN S8 I 71,65 m² I 2. KAT I NOVOGRADNJA F. MARIČEVIĆA (Naselje Livada), Slavonski Brod ? na prodaju trosoban stan površine 71,65 m² na drugom katu manje urbane zgrade s ukupno osam stambenih jedinica, smještene u jednom od najpoželjnijih dijelova Slavonskog Broda ? naselju Livada.....

 
 
 
  Apartman, OKRUG DONJI, 530.000 €, 158,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je odličan veliki apartman sa spektakularnim pogledom, smješten u novogradnji u Okrugu Gornjem. Apartman je smješten na drugom katu manje zgrade koja je udaljena samo 250m od plaže. Ima ukupnu unutarnju površinu od 107m2, uz terasu podne površine 33m2, balkona na razini....

 
 
 
  Stan, MALINSKA, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Malinska, otok Krk, dvosoban stan na 2 katu, okućnica, pogled. Dvosoban stan 74 m2, se nalazi u višestambenoj zgradi. Sastoji se od ulaza, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, ostave, dvije spavaće sobe, spremišta, kupaonice, balkona te terase sa koje je prekrasan....

 
 
 
  Apartman, VODICE, 452.298 €, 107,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

??VRHUNSKA LOKACIJA?? SRIMA - Prodaje se luksuzni stan u prizemlju s vrtom, u mirnom naselju Srima, na top lokaciji, udaljen samo 80 m od mora i 1000 m od centra! Stan S2 ukupne korisne površine 107,69 m2 (stambena površina 86,60 m2 + terasa 22,51 m2 + vrt 124,65 m2 + parking) nalazi....

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 319.000 €, 73,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Apartman Malinska ? 2S+DB, 2. kat, dvije lođe i parking U prodaji je dvosobni apartman s dnevnim boravkom u Malinskoj, ukupne površine 73,00 m², s dvije lođe. Smješten na drugom katu, apartman je ispunjen svjetlom i prozračnošću, dok dvije lođe predstavljaju dodatnu vrijednost koja....

 
 
 
  Stan, SENJ, 177.000 €, 40,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien u svoju ponudu stavlja jednosobni stan u Senju, 40,05 m2 s ostavom . U mirnoj ulici u Senju, svega nekoliko minuta hoda od mora, nalazi se ovaj izuzetno ugodan i potpuno renoviran stan koji osvaja na prvi pogled. Smješten na drugom katu uredne stambene zgrade, predivan....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 225.000 €, 57,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan na izvanrednoj lokaciji u Novom Vinodolskom. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade. Površina stana je 54 m2, te ima vlastito parkirno mjesto. Sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagavaonom, dnevnog boravka i terase sa koje se pruža pogled....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 320.000 €, 85,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Stan nedaleko centra grada, na drugom katu, turističke namjene sa 4 zvijezdice koji se sastoji od veće kuhinje sa blagavaonom, 2 veće spavaće sobe, jedna s balkonom, kupaonom i posebno još jednim WC-om. Stan je kompletno namješten i opremljen i kao takav se prodaje. Idealan stan za....

 
 
 
  Stan, POREČ, 330.000 €, 96,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Poreč, okolica - lijep stan s tri spavaće sobe u novogradnji. Nedaleko od grada Poreča u mirnom mjestu sa svim sadržajima za cjelogodišnji život prodaje se stan ukupne površine 96 m2. Stan se moderno namješten i opremljen. Sastoji se od zasebnog ulaza i spremišta u prizemlju,....

 
 
 
  Najam, Stan, RIJEKA, Sušak, 1.100 €, 58,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, CENTAR - Potpuno opremljen stan za najam Stan od 58 m se nalazi u pješačkoj zoni, u novoj zgradi s liftom, u samom srcu Starog grada Rijeke. Nalazi se na drugom katu, južno je orijentiran i potpuno je uređen i opremljen novim, modernim namještajem. Stan se sastoji od jedne....

 
 
 
  Najam, Stan, CRIKVENICA, 600 €, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Crikvenica ? Stan u vili (1S+DB), 50 m² ? dugoročni najam U samom centru Crikvenice, u predivnoj i uređenoj vili, iznajmljuje se stan površine 50 m² na drugom katu. Stan je kompletno namješten i opremljen te spreman za useljenje. Sastoji se od spavaće sobe, kuhinje povezane s dnevnim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 751.452 €, 192,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzan dvoetažni stan SJ7 smješten na drugom katu moderne zgrade u Srimi, nedaleko od Vodica, ukupne korisne površine 104,76 m². Stan se nalazi samo 50 m od mora s pogledom na more, a radi se o novogradnji koja će biti završena 2025. godine. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 210.272 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

Vita Klara - A New Standard of Living Trosoban stan S2B na prizemlju, 65,71 m2 Kupnja direktno od investitora - kupac ne plaća agencijsku proviziju! Projekt Vita Klara smješten je u mirnoj i ugodnoj Posedarskoj ulici, u naselju Sveta Klara, na lokaciji koja nudi savršen balans privatnosti....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 385.000 €, 109,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Crikvenici u stambenoj zgradi na drugom katu. Zgrada se nalazi na mirnoj i dobroj lokaciji. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, od toga jedna sa vlastitom kupaonom, dnevnog boravka, blagavaone, kupaone, kuhinje i dvije terase sa prekrasnim pogledom na more. Prilikom....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, 350.000 €, 78,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasan stan u stambenoj zgradi s pogledom na more stambene površine 78,16 m2 udaljenosti od prve plaže svega 350 m s dva parkirna mjesta i drvarnicom. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade izgrađene 2022 Godine,sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje,blagovaonice sa izlazom....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 230.679 € na 233.981 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 233.981 €, 65,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 230.679 €
02.05.2026 - 233.981 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

ZANEA ? A place to call home Trosoban stan S11B na prvom katu, 65,91 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te ugodno okruženje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 564.750 €, 125,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kvalitetan stan smješten u mirnom dijelu Vodica, na blagoj uzvisini koja omogućuje otvoren i trajan pogled na more. Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade suvremenog dizajna, u kojoj će biti ukupno deset stambenih jedinica, projektiranih s posebnim naglaskom....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 159.000 €, 41,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja 2S KL stan površine 41 m, smješten na drugom katu stambeno-poslovne zgrade u samom centru Crikvenice, na izvanrednoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja i plaža. Stan se sastoji od hodnika, prostrane i svijetle sobe, kuhinje s blagovaonom, kupaonice s WC-om....