• GoHome Professional
crozilla 2.kat - GoHome
  • crozilla 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crozilla 2.kat

  • Za upit "crozilla 2.kat" pronađeno 8 748 nekretnina - prosječna cijena 3.631 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VODICE, 343.000 €, 98,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana A2-I u prizemlju 102,01 m2, La Ginestra Residence, Vodice Predstavljamo La Ginestra Residence, novi projekt luksuznih apartmana smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Vodica, svega nekoliko minuta od mora. Riječ je o modernim, energetski učinkovitim stanovima....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 365.000 €, 79,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

U prodaji je izuzetno kvalitetan, moderan projekt novogradnje s pogledom na more na odličnoj lokaciji - samo 50 m od mora - u Privlaci - okolici Zadra. Radi se o projektu višestambene zgrade koja se sastoji od ukupno 6 stanova. Zgrada ima 3 etaže (prizemlje, prvi i drugi kat) s izlazom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Šijana, prekrasna mirna lokacija u blizini trgovina i svih bitnih sadržaja (škola, vrtić, pošta, banka, javni prijevoz?). Na prodaju stan u lijepoj novoj modernoj novogradnji, koja se trenutno (04/2026) nalazi u rohbau fazi gradnje, a stan će biti useljiv do proljeća 2027. godine.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 390.000 €, 112,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je odličan penthouse u mjestu Petrčane pored Zadra, ukupne neto površine 112m2. Apartman je višeetažni te se nalazi na prvom i drugom katu zgrade s pripadajućom krovnom terasom.Prva razina sastoji se od ulaznog djela, dnevnog boravka i prostrane kupaone. Stepenicama se....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju stan na drugom katu U mirnom naselju u predgrađu Pule, samo 4 km od centra grada, prodaje se ovaj prekrasan stan. Stan se nalazi na prvom katu novoizgrađene stambene zgrade sa samo šest stanova. Centralni dio ovog stana čini prostrani open space prostor koji objedinjuje....

 
 
 
  Apartman, ROGOZNICA, 325.000 €, 78,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju su apartmani u novogradnji u prelijepoj i mirnoj Stivašnici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji svega 80m od mora te 5 minuta pješice od kafića, restorana i trgovina. Apartman S6 nalazi se na drugom katu zgrade, sa kojeg će se protezati nevjerojatan pogled na more i....

 
 
 
  Apartman, VIR, 244.879 €, 68,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju stanovi u izgradnji na otoku Viru, širi centar, južna strana. Udaljenost od mora i prekrasnih plaža svega 300-350 metara, plaže Radovanjica 950 metara, u neposrednoj blizini dućana, pekare i svih ostalih sadržaja. Ova moderna zgrada s 4 apartmana s dvije je strane okružena....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 553.655 €, 124,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

VABRIGA, PRODAJE SE NOVOGRADNJA, ČETVEROSOBAN STAN, DRUGI KAT Prodaja četverosobnog stana u izvanredno projektiranoj, modernoj zgradi u prizemlju, u mirnoj ulici samo 800 m od mora i prekrasnih plaža. Ovaj prostrani stan s dvije spavaće sobe ukupne površine 124 m2 odlikuje se iznimno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 229.431 €, 74,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.crozilla.com

Stan S3 dvosoban stan na 2. katu veličine 74,01 m Dvosoban stan na 2 katu S3 neto stambene površine 64.15m zatvoreni dio kojemu pripada natkrivena terasa od 9.72m i 2 parkirna mjesta ukupne površine 25 m. Prodajna kvadratura stana u koeficijentima: 74.01 m. Raspored prostorija ulazni....

 
 
 
  Apartman, NOVALJA, 450.000 €, 174,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kompletno adaptirana i namještena kuća veličine 173.80m2 koja se nalazi na parceli od 211m2. Nalazi se u centru Novalje, u blizini svih sadržaja i mora. Kuća izgrađena 1975.godine, a kompletno adaptirana 2014.godine. U prizemlju se nalaze 2 studio apartmana, a na 1 i 2....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 648.000 €, 300,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je velika obiteljska kuća na odličnoj i vrlo popularnoj lokaciji pulskog predgrađa. Kuća se sastoji od 3 etaže, prizemlje,1. kat i 2. kat. U prizemlju se nalazi jedan apartman koji se iznajmljuje sezonski te garaža i podrum. Veliki dvoetažni stan se proteže preko 1. i 2.....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 345.000 €, 91,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DVOETAŽNI STAN U NOVOGRADNJI 91.72 M2, POVLJANA - PAG Prodajemo STAN 8 u modernoj stambeno-apartmanskoj zgradi s ukupno deset prostranih stanova u Povljani na Pagu. Smještena na odličnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i 600 metara od prekrasne plaže, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 158.960 €, 39,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jednosobni stan u novogradnji na Lozici u Rogoznici. Stan se nalazi na drugom katu, površine je 39,74 m² neto, odnosno 52,48 m² bruto, s terasom od 5,49 m² kojoj se pristupa iz dnevnog boravka i s koje se pruža pogled na otvoreno more i plažu Šepurine. U stanu se nalaze....

 
 
 
  Stan, VIŠKOVO, 315.000 €, 117,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

KVARNER, VIŠKOVO - Dvoetažni obiteljski stan u novijoj gradnji Prodajemo vrlo lijepi dvoetažni obiteljski stan na Viškovu. Nalazi se u mirnom dijelu Viškova, u zgradi novije gradnje od svega šest stanova. Stan se smjestio na drugi kat. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje se....

 
 
 
  Stan, PAG, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se stanovi u novoj, manjoj stambenoj zgradi smještenoj na otoku Pagu. Zgrada se sastoji od ukupno pet stanova: dva dvosobna stana u prizemlju, dva dvosobna stana na prvom katu te prostranog četverosobnog penthousea na drugom katu. Ova moderna nekretnina osmišljena je kako....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Sućidar, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Na lokaciji u splitskom kvartu Visoka, smješten je prostran trosoban stan ukupne površine 98 m, položen na drugom katu manje stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnog rasporeda, mirnog okruženja i velikog potencijala za uređenje prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Apartman, OKRUG DONJI, 350.000 €, 145,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2024.,

www.crozilla.com

Prodajemo penthouse stan sa krovnom terasom, na drugom katu nove zgrade u Okrugu Gornjem, na odličnoj lokaciji 150 metara od mora i plaže. Penthouse stan (53,85 m2) se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom te natkrivene terase (16,10....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.730 €, 57,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA-OD PROVJERENOG INVESTITORA, LOKACIJA ODLIČNA!!!!!! Novoizgrađeni dvojni objekt od kojih svaki ima dva stana na prizemlju /visina prvog kata/. Prvi i drugi kat su dvoetažni stanovi ((koji su u naravi zasebni stanovi sa vlastitim brojilom za struju i vodu. U suterenu su....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 235.000 €, 56,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su dvosobni stanovi sa bazenom u blizini mora, u novogradnji zgrade u Okrugu Gornjem na otoku Čiovo! Zgrada je trenutno u fazi izgradnje, a predviđeno kompletiranje radova i useljenje očekuje se u lipnju 2025. godine. Novogradnja uključuje tri etaže - prizemlje, prvi kat....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 260.000 €, 98,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Umag okolica Prodaje se stan sa pogledom na more u okolici Umaga, udaljen svega 250m od mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi, a smješten je na 2.katu i galeriji. Površina stana iznosi 98.56 m2. Na 2.katu se nalazi prostrani open space dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 395.000 €, 75,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan na drugom katu novogradnje u Umagu, ukupne tlocrtne površine 75,39 m². Stan se sastoji od unutarnjeg prostora od 65,64 m² i balkona 9,75 m², spremišta 2,51 m², te garažnog parkirnog mjesta površine 12,50 m². Ukupna korisna površina, obračunata po koeficijentima,....

 
 
 
  Apartman, PRIVLAKA, 362.000 €, 90,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvosoban apartman s velikom krovnom terasom i pogledom na more u novogradnji ? Privlaka, Zadar. Na prodaju je moderan dvosoban apartman na drugom katu novogradnje, smješten u mirnom dijelu Privlake, svega nekoliko minuta hoda od mora. Zgrada se sastoji od šest apartmana raspoređenih....

 
 
 
  Apartman, KORNATI, 480.000 €, 105,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivan apartman smješten na drugom katu nove zgrade dovršene 2025.godine, na izuzetno mirnoj lokaciji u Murteru. Zgrada je udaljena svega 550m od predivne šljunčane plaže i samog centra. Apartman obiluje terasama i predivnim pogledima na more, zelenilo i okolinu.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica, 290.000 €, 91,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Rijeka, Vežica - prodaja stana , 91m2! Prodaje se trosobni stan s dnevnim boravkom (T+DB) ukupne površine 91 m, smješten na drugom katu kvalitetne zgrade na Gornjoj Vežici u Rijeci. Stan je jug-zapad-sjever orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i otvorenim pogledom na more. Sastoji....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 212.949 €, 65,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo Vam projekt novogradnje u Povljani na otoku Pagu koji se sastoji od zgrade sa 6 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u novoizgrađenom dijelu Povljane, a u blizini njene lokacije možemo pronaći sve sadržaje potrebne za kvalitetan i ispunjen život ili odmor. Također, od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 799-823 (od ukupno 823)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more