• GoHome Professional
apartmani zagreb renoviran do 70 m2 - GoHome
  • apartmani zagreb renoviran do 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani zagreb renoviran do 70 m2

  • Za upit "apartmani zagreb renoviran do 70 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 4.729 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 420000 eura
    • do 530000 eura (prosječna cijena)
    • do 630000 eura
    • do 5300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ZAGREB, Zrinjevac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U strogom centru Zagreba na prodaju je ovaj potpuno renoviran i opremljen stan od 70m2 koji je odvojen u 2 apartmana. Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade obnovljene i ojačane sa armiranim betonom i pregradama te čeličnom mrežom. Stan je potpuno renoviran i opremljen od nule,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 63,39 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

TROSOBAN STAN MAKSIMIR, RUŽMARINKA! PRODAJA! Moderno uređen trosoban stan u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa sveukupno četiri kata predstavlja rijetku priliku na tržištu. Ovaj kompletno renovirani stan smješten na nekoliko minuta hoda od parka Maksimira, maksimirskog stadiona....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Dugave, 257.000 €, 64,09 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb! Novi Zagreb! Dugave! Travno! Prodaje se svijetao i funkcionalan trosoban stan smješten na zadnjem katu uredno održavane zgrade u mirnom dijelu Dugava, u neposrednoj blizini Vatikanske ulice. Dvostrana orijentacija sjever ? jug, mnoštvo prozora i obilje prirodnog svjetla čine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani zagreb renoviran do 70 m2'
275.000 €
250.000 €
159.000 €
  Apartman, ZAGREB, Sigečica, 300.000 €, 72,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

U ponudi je prekrasan, moderno uređen stan smješten na prvom katu uredne zgrade u mirnoj ulici na Sigečici, Trnje. Stan površine 72 m² odiše funkcionalnošću i toplinom doma. Sastoji se od dvije velike i prostrane spavaće sobe koje gledaju na park i zelenilo, pružajući mir i privatnost,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 51,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb, Voltino! Potpuno renoviran i iznimno svijetao stan u Voltinom, smješten na mirnoj mikrolokaciji s kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Stan ukupne površine 51 m² sastoji se od dnevne sobe, dvije spavaće sobe, kuhinje i kupaonice. Prostor se ističe prozračnošću,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se potpuno renoviran prostor površine 51 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevka. Stan se nalazi svega nekoliko minuta od Stadiona Kranjčevićeva, Cibone, Studentskog centra i Trešnjevačkog trga, dok je do samog centra grada potrebno otprilike 20 minuta....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja potpuno renoviran trosoban stan odličnog rasporeda veličine 51 m2 na poželjnoj lokaciji. Nalazi se na četvrtom katu u zgradi od ukupno četiri kata bez lifta. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 74,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan s galerijom na izvrsnoj lokaciji na Horvaćanskoj cesti (Gredice), u neposrednoj blizini Jaruna. Smješten na petom katu kvalitetne zgrade iz 1987. godine, građene od strane Industrogradnje, ovaj stan nudi sigurnost, funkcionalnost i veliki potencijal.....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Maksimir, 233.000 €, 43,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan površine 43 m2, na izuzetno traženoj lokaciji u neposrednoj blizini parka Maksimir. Smješten je u manjoj stambenoj zgradi na drugom katu i orijentacije je SZ-JI. Stan odiše svjetlom i toplinom, a sa balkona se pruža prekrasan....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Studentski Grad, 264.000 €, 75,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se lijepi novouređeni stan u Studentskom gradu u Dubravi. Nalazi se na prvom katu zgrade s liftom. Sastoji se od dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na balkon, dvije spavaće sobe, kuhinje s ostavom, hodnika, kupaonice i toaleta. Sve prostorije su prostrane i pune svijetla.....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Maksimir, 240.000 €, 39,00 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

DVOSOBAN STAN NA KVATERNIKOVOM TRGU Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zagrebu, na Kvaternikovom trgu, nalazi se ovaj prekrasan, potpuno renoviran i moderno uređen stan, idealan za život ili investiciju. Stan je smješten na četvrtom katu uredne i dobro održavane zgrade, a odlikuje....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Centar, 250.000 €, 37,50 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Direktne informacije na ***** 099 856 0887 ***** Prodaje se stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu ? u srcu pješačke zone. Savršen spoj udobnosti, prestiža i urbanog ritma. Idealno za sve koji žele živjeti u centru događanja, okruženi kafićima, buticima, kulturnim sadržajima....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 79.000 €, 32,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se potpuno renoviran prostor površine 32 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevka. Stan se nalazi svega nekoliko minuta od Stadiona Kranjčevićeva, Cibone, Studentskog centra i Trešnjevačkog trga, dok je do samog centra grada potrebno otprilike 20 minuta....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 76.000 €, 27,08 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se suterenski višenamjenski prostor površine nešto više od 27 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevka. Stan se nalazi svega nekoliko minuta od Stadiona Kranjčevićeva, Cibone, Studentskog centra i Trešnjevačkog trga, dok je do samog centra grada potrebno....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 150.000 €, 27,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi su dva potpuno odvojena studio apartmana ukupne stambene površine 27 m², smještena u prizemlju manje stambene zgrade s dvorištem. Ovaj atraktivni prostor sastoji se od: -Studio apartmana 1 (? 12 m²) -Studio apartmana 2 (? 15 m²) -Zasebnih ulaza za svaki apartman -Spremišta....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Medveščak, 150.000 €, 27,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je dvosoban stan površine 24,51 m2 smješten u prizemlju manje stambene zgrade koja se sastoji od ukupno dva kata na Kaptolu. Stan je u naravi funkcionalno podijeljen na dva potpuno odvojena studio apartmana površina približno 12 m2 i 15 m2, svaki s vlastitim zasebnim ulazom,....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Donji Grad, 106.000 €, 20,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se šarmantan i funkcionalan studio apartman na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu u samom srcu grada. * ukupna površina 31,6 m (19,6 m + galerija cca 12 m) * lokacija: Ilica vrhunska mikrolokacija RASPORED STANA Stan je odlično organiziran i sastoji se od: * ulaznog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com